forBet promocja

Krótko - Inne

Trzech z Constractu jedzie na Euro 2021

2022-01-16 11:13:41 Constract Lubawa, Sebastian Grubalski

Sebastian Grubalski. Fot. Emil Marecki

Sebastian Grubalski. Fot. Emil Marecki

Trener reprezentacji Polski w futsalu ogłosił kadrę na mistrzostwa Europy 2021. Powołanie otrzymało trzech zawodników Constractu Lubawa: Tomasz Kriezel, Sebastian Grubalski i Mateusz Madziąg.

Mistrzostwa Europy odbędą się w Holandii w dniach 19 stycznia - 6 lutego. O medale Euro 2022 walczyć będzie szesnaście drużyn podzielonych na cztery grupy. Polacy znaleźli się w grupie C, z Rosją, Słowacją i Chorwacją.

Z tą ostatnią drużyną Polska zagra w pierwszym spotkaniu, które zostało zaplanowane na piątek (21 stycznia, godz. 21:30). Następnie Polacy zagrają ze Słowacją (wtorek 25 stycznia o 20.30) i Rosją (sobota 29.01, 14.30).

Sebastian Grubalski nie był pewny wyjazdu na Euro z powodu kontuzji, jednak ostatecznie znalazł się na liście powołań. - Na zgrupowanie kadry przyjechałem zmagając się jeszcze z kontuzją - powiedział dla Gazety Olsztyńskiej Grubalski. - Początkowy plan zakładał, że przerwa od treningów i gry będzie dłuższa, jednak Euro postawiło mnie pod ścianą i wrzuciło na większe obroty. Aby pojechać na turniej, musiałem zintensyfikować rehabilitację. Codziennie dużo pracuję ze specjalistami z kadry nad pełnym powrotem do zdrowia i ta praca już daje wymierne efekty.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
#####  ##  ##### 
 #  # # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  ###### #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #####