Sokół wygrał w Kaliszu. Bajeczny wynik w ostatnim meczu

2021-12-04 19:06:31 KKS 1925 Kalisz, Sokół Ostróda

Sokół Ostróda wygrał 2:1 w Kaliszu. Fot. sokolostroda.com

Sokół Ostróda sprawił niespodziankę w ostatnim ligowym meczu w 2021 roku. Podopieczni Huberta Błaszczaka wygrali 2:1 w Kaliszu z miejscowym KKS-em 1925. Dwa gole strzelił Mateusz Bondarenko.

Przed meczem Sokół był skazywany na porażkę, pewnie w Kaliszu myśleli podobnie i komplet punktów zapisali jeszcze przed meczem.

Sokół Ostróda na prowadzenie wyszedł w 27 minucie. Z prawej strony boiska w pole karne z rzutu wolnego dośrodkował Gian Mendez, piłkę zgrał jeszcze Jan Klimek i Mateusz Bondarenko z 4 metra nie miał kłopotów z umieszczeniem piłki w siatce.

W 43 minucie ten sam obrońca podwyższył wynik na 2:0. Tym razem głową wykończył dobre podanie od Patryka Skóreckiego.

Gospodarze w drugiej połowie ruszyli do odrabiania strat i w 53 minucie Mateusz Majewski zdobył kontaktową bramkę. KKS chciał mocno doprowadzić do wyrównania, ale dobrze w bramce bronił Marcin Staniszewski.