forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga - Inne - A klasa - B klasa - I liga

Piłkarska Gala WMZPN: Trwa głosowanie kibiców

2021-11-23 20:49:34 WMZPN, Piłkarska Gala WMZPN

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej kolejny raz organizuje “Piłkarską Galę”. Obecnie trwa głosowanie kibiców 20 kategoriach.

Najlepszych w 2021 roku poznamy podczas specjalnej gali, która odbędzie się 10 grudnia w Mrągowie.

Obecnie kibice mogą oddawać swoje głosy za pośrednictwem facebooka.

Ogólną ocenę będzie składała się suma punktów, które będą równolegle przyznawać trzy grupy:

  • FANI – Czyli Wy Głosowanie odbywa się na facebooku WMZPN.
  • KLUBY – Każdy klub z Warmii i Mazur otrzyma do głosowania jeden formularz.
  • KAPITUŁA – W składzie: Zarząd WMZPN, Komisja Rewizyjna WMZPN, Delegaci WMZPN na Zjazd PZPN, Przewodniczący wszystkich Komisji WMZPN oraz Pracownicy WMZPN.

W każdej grupie nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 6 pkt., natomiast kolejni 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt. i 1 pkt.

Zwycięża nominowany, który po zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów (maksymalnie 18 pkt.). W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od FANÓW.

Piłkarz roku:

  • Bartosz Giełażyn (Znicz Biała Piska)
  • Sebastian Grubalski (Constract Lubawa)
  • Sergey Gurov (Polonia Lidzbark Warmiński)
  • Kamil Wenger (Olimpia Elbląg)
  • Karol Żwir (Sokół Ostróda, Stomil Olsztyn)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6420149231392098&type=3

Piłkarka roku:

  • Anna Gliszczyńska (Górnik Łęczna)
  • Gabriela Kędzia (KKP Stomilanki Olsztyn)
  • Małgorzata Milewska (Stomil Olsztyn)
  • Natalia Piątek (KKP Bydgoszcz)
  • Anaida Shabazyan (Olimpia Szczecin)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6420124261394595&type=3

Trener roku:

  • Adam Fedoruk (Granica Kętrzyn)
  • Dawid Grubalski (Constract Lubawa)
  • Tomasz Grzegorczyk (Olimpia Elbląg)
  • Hubert Lemanek (Polonia Iłowo)
  • Przemysław Łapiński (Mamry Giżycko)
  • Dariusz Maleszewski (KKP Stomilanki Olsztyn)
  • Mariusz Niedziółka (Mrągowia Mrągowo)
  • Maciej Szostek (DKS Dobre Miasto)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6420069754733379&type=3

Drużyna roku:

  • Concordia Elbląg
  • Constract Lubawa
  • Mamry Giżycko
  • Mrągowia Mrągowo
  • KKP Stomilanki Olsztyn
  • Olimpia Elbląg
  • Ossa Biskupiec Pomorski
  • Znicz Biała Piska

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6420009551406066&type=3

Młodzieżowa drużyna roku:

  • Olimpia Elbląg - rocznik 2005
  • Stomil CLJ U17
  • Stomil Olsztyn CLJ dziewczyn U15 i U17
  • Kadra WMZPN - rocznik 2008
  • Kadra WMZPN dziewczyn U-15

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419987581408263&type=3

Młodzieżowiec roku:

  • Piotr Błędowski (Mrągowia Mrągowo)
  • Mateusz Jońca (Stomil Olsztyn/GKS Wikielec)
  • Grzegorz Okuniewski (Constract Lubawa)
  • Sebastian Rugowski (Sokół Ostróda)
  • Adrian Wasiak (Huragan Morąg)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419974841409537&type=3

Sędzia roku:

  • Błażej Głowacki
  • Damian Krumplewski
  • Wojciech Krztoń
  • Marcin Szczerbowicz
  • Dawid Wiśniewski

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419932151413806&type=3

Działacz roku:

  • Krzysztof Bączek (prezes GKS-u Wikielec)
  • Radosław Kupiński (prezes Polonii Iłowo)
  • Karol Lizurej (prezes Granicy Kętrzyn)
  • Mariusz Miecznikowski (prezes Polonii Lidzbark Warmiński)
  • Janusz Sygnowski (prezes Mamr Giżycko)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419920571414964&type=3

Ligowiec roku:

  • Bartosz Białkowski (Millwall)
  • Paweł Dawidowicz (Hellas Verona)
  • Rafał Gikiewicz (FC Augsburg)
  • Patryk Kun (Raków Częstochowa)
  • Dawid Szymonowicz (Warta Poznań)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419877738085914&type=3

Wydarzenie roku:

  • Cykl meczów charytatywnych drużyny Wielkich Serc
  • Lądowanie na stadionie w Elblągu
  • Mecz 75-lecia Jezioraka Iława z Lechią Gdańsk
  • Memoriał Piotra Karpiniaka
  • Ostróda Cup
  • Puchar Syrenki

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419862591420762&type=3

Klubowy marketing roku:

  • Błękitni Pasym
  • Drewneks Sampława
  • Jeziorak Iława
  • Olimpia Elbląg
  • Unia Susz

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419829498090738&type=3

Samorząd roku:

  • Gmina Biskupiec Pomorski
  • Starostwo Powiatowe w Elblągu
  • Miasto Giżycko - Gmina Miejska Giżycko
  • Gmina Iława
  • Miasto Kętrzyn
  • Samorząd Województwa

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419749831432038&type=3

Sponsor roku:

  • Firma Constract Export-Import oraz firma BrickWood – Sponsor Constract Lubawa
  • DFM - Sponsor DKS-u Dobre Miasto, Żuri Olsztyn i Orląt Reszel
  • EKOpower.pl- Sponsor Olimpii Elbląg
  • Industrio Service – Sponsor Mamr Giżycko
  • Bracia Jankowscy- Sponsorzy Znicza Biała Piska
  • Libro - Od wielu lat firma Libro z Prezesem Markiem Liberackim na czele wspiera nie tylko piłkarzy Motoru Lubawa
  • Mazurski browar - sponsor drużyny Mazur Ełk
  • Ostróda Yacht - główny sponsor drugoligowego Sokoła Ostróda
  • Polmlek - jeden z głównych sponsorów Polonii Lidzbark Warmiński
  • Termik - firma Prezesa Mrągowii Jana Łuńskiego to Główny sponsor czwartoligowca z Mrągowo

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419683781438643&type=3

Piłkarskie zdjęcie roku:

  • Radosław Skudlarz
  • Artur Szczepański
  • Wiktoria Gerwatowska
  • Rafał Samsel
  • Aleksandra Miecznikowska
  • Marek Lewandowski

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6419553451451676&type=3

Postać roku forBET IV ligi:

  • Mahamadou Bah (Mrągowia Mrągowo)
  • Krzysztof Piwiszkis (MKS Korsze)
  • Karol Przybyła (Olimpia II Elbląg)
  • Andrzej Sobiech (Jeziorak Iława)
  • Cezary Sobolewski (Motor Lubawa)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6418896064850748&type=3

Postać roku klasy okręgowej:

  • Jan Skoczeń (Radomniak Radom)
  • Janusz Kamiński (Ossa Biskupiec Pomorski)
  • Radosław Lenart (Polonia Pasłęk)
  • Rafał Sokołowski (Wilczek Wilkowo)
  • Tomasz Sokół (Pojezierze Prostki)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6418706178203070&type=3

Postać roku A-klasy:

  • Patryk Piekarski (MKS Działdowo)
  • Grzegorz Pilecki (GKS Szczytno)
  • Aleksander Sobczak (LKS Różnowo)
  • Grzegorz Metera (Błękitni Stary Olsztyn)
  • Krzysztof Zielazny (KS Mroczno)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6418686148205073&type=3

Postać roku B-klasy:

  • Mariusz Ruczyński (Drewneks Sampława)
  • Paweł Brzeziński (Dąb Kadyny)
  • Andrzej Kumor (Vęgoria II Węgorzewo)
  • Sebastian Majewski (Agricola Mierki)
  • Karol Murawski (Mamry II Giżycko)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6418657981541223&type=3

Postać roku klubów młodzieżowych:

  • Rafał Gajdamowicz (Cresovia Górowo Iławeckie)
  • Jarosław Roszkowski (SMS Kurzętnik)
  • Grzegorz Sobotka (AP Ostróda)
  • Rafał Starzyński (Olimpia Elbląg)
  • Adam Zejer (Stomil Olsztyn)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6418460734894281&type=3

Bramka roku:

  • Łukasz Duch / Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg - ćwierćfinał WPP
  • Paweł Flis /Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg - forBET IV Liga
  • Cezary Sobolewski / Motor Lubawa - MKS Korsze - forBET IV Liga
  • Marcin Spirydon- Vęgoria Węgorzewo - Żagiel Piecki - Klasa Okręgowa
  • Bartłomiej Piórkowski- Constract Lubawa vs LSSS Team Lębork - STATSCORE Futsal Ekstraklasa
  • Łukasz Sarnowski- Stomil II Olsztyn vs Olimpia II Elbląg- forBET IV Liga

https://www.facebook.com/wmzpn/videos/429609012012594

rys

Komentarze

  1. zybi 2021-11-27 08:16:09 (***.***.***.***) #74901 0:0 zgłoś

    Co wy się w tym Giżycku napinacie i tak spadek,jedni napieli się na 3 lige i ich przerosła a inni książki chcieli już pisać o nich hahahha

  2. z giżycka 2021-11-27 08:01:22 (***.***.***.***) #74900 0:0 zgłoś

    może i trep w twoim rozumieniu wiec widać jaki jesteś płytki szkoda tylko że nie widzisz co robią na granicy Polsko - Białoruskiej.Gdyby nie te niby trepy to juz byś pewnie spał w łóżku z jednym ciapatym.

  3. Do z gizycka 2021-11-26 23:54:46 (***.***.***.***) #74899 0:0 zgłoś

    Po 1: to 4 poziom więc mniej niż 30.lat. po 2 to co z tego awansu jak prawie wszystko s odbyt? Po 3 trep to trep i temu nie zaprzeczysz

  4. z giżycka 2021-11-26 18:05:24 (***.***.***.***) #74897 0:0 zgłoś

    hahah śmieszne żeby nie te trepy dalej byście sie bujali w okręgówce wiec szanujcie ich za awans do 3 ligii. I po ilu 30 latach tak?????????????hahha trepy tak:)

  5. Kostek 2021-11-24 23:38:20 (***.***.***.***) #74888 0:0 zgłoś

    TrepKS Mamry hahahahaha fobre

  6. TVN JAK WAM NIE WSTYD ? 2021-11-24 15:22:09 (***.***.***.***) #74886 0:0 zgłoś

    W/G TvN Migrant wepchnięty do rzeki przez 6 dni w niej płynał - nic nie jadł nic nie pił i przeżył ma się dobrze jest w Niemczech

  7. Hius 2021-11-24 10:01:23 (***.***.***.***) #74885 0:0 zgłoś

    W Mamrach poszedł rozkaz że aż w tylu kategoriach się zgłosili? A działacz roku faktycznie prima żart na 1 kwietnia. Typ pomyłeczka.

  8. Do umtiti 2021-11-24 01:18:02 (***.***.***.***) #74883 0:0 zgłoś

    Chorązak czy sierżancina ? Niech koniowi na PKT zamelduję że go na salony wpuścili Człowiek porażka zobaczycie ze cały ten trepkaes pociągnie na dno

  9. Umtiti 2021-11-24 00:08:30 (***.***.***.***) #74882 0:0 zgłoś

    Emerytowany chorążak kandydatem ? To jakis żart ?

Dodaj swój komentarz

                    
#####  ###### ##### 
#    # #        #   
#    # #####    #   
#####  #        #   
#   #  #        #   
#    # ######   #