Liga gra! - IV liga

Wyniki 15. kolejki forBET IV ligi: W hicie kolejki 8 goli

2021-11-13 16:50:18 Jeziorak Iława, Huragan Morąg, Granica Kętrzyn, Motor Lubawa, Mrągowia Mrągowo, MKS Korsze

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. huraganmorag.pl

W najciekawszym spotkaniu 15. kolejki forBET IV ligi Huragan Morąg na własnym stadionie pokonał 5:3 Jezioraka Iława. Mrągowia Mrągowo rozgromiła 6:0 Błękitnych Orneta. Na własnym stadionie wygrały drużyny z Korsz i Kętrzyna.

1. henik1952 2021-11-15 18:40:49 (***.***.***.***) #74827 0:0 zgłoś

Huragan pokazał Jeziorakowi ze w takim składzie to nie do 3 ligi Huragan tez nie ma drużyny na 3 ligę Ale gra dobrze jak na Morąskie możliwości

2. kiboll 2021-11-15 18:28:22 (***.***.***.***) #74826 0:0 zgłoś

Koleś baty w Morągu , mówi Ci to coś ?

3. Mo otr 2021-11-15 09:06:33 (***.***.***.***) #74823 0:0 zgłoś

Haha ale buraki z was. Boli ten Jeziorak, jest zaineteresowanie!! Tak ma być prosiaki. Wasze śmieszne klubiki nic nie osiągają dlatego interesują się tu haha. Dobra runda w naszym wykonaniu. Zima wzmocnienia. Drugie miejsce mamy. Obserwator i takie lipne mecze trzeba wygrywać. A Concordia co gra??? Same śmietnisko. Ledwo dyszą i 1:0 ciorgaja jak wczoraj. 1:0 z Granicą, 1:0 z Korszami w ostatnich minutach, 2:1 z Motorem i gdzie ta potęga? Spokojnie jest wiosna i tam się wykażemy.

4. Boss 2021-11-15 00:15:02 (***.***.***.***) #74822 0:0 zgłoś

Ciśnienie na Jezioraka wywiera środowisko które nigdy nie wygało z Wisłą Kraków czy z Górnikiem Zabrze itp i w dupie żal ściska. A Jeziorak wgrywał macie to w cw.Wieniaki

5. do poprzednika 2021-11-14 19:25:52 (***.***.***.***) #74819 0:0 zgłoś

Proponuję przypomnieć sobie słowa byłego trenera na początku sezonu. No chyba że mówimy o innym Jezioraku ?

6. Boss 2021-11-14 19:22:00 (***.***.***.***) #74818 0:0 zgłoś

Nikt ze strony jezioraka nie wspominał że trzecia liga jest priorytetem a jetem blisko klubu macie wszyscy zajawke na niczym. A tak naprawde to żaden pseudo klub niech osiągnie choć połowę tego co Jeziorak osiągnoł na szczeblu centralnym. Macie mega kompleksy że swojego czasu Iława mogła grać w ekstraklasie. Elbląg i inne wsie mogły o tym tylko pomarzyć.

7. marcin 2021-11-14 13:47:26 (***.***.***.***) #74815 0:0 zgłoś

Jeziorak zasłużył na ostry wpierdol. Po prostu Jeziorak jest słaby.

8. kiboll 2021-11-14 13:44:20 (***.***.***.***) #74814 0:0 zgłoś

Przygotowanie Jezioraka i Huraganu na korzyść zdecydowanie Morąga.

9. antek 2021-11-14 09:57:57 (***.***.***.***) #74813 0:0 zgłoś

Byłem pewny że Huragan zleje Jezioraka. Trener Jezioraka krzykacz też to wiedział. Gratki Huragan. To było lanie.

10. Zadra M-g 2021-11-13 21:32:31 (***.***.***.***) #74811 0:0 zgłoś

po 62 min. gry w spotkaniu w Morągu Huragan wygrywał z Jeziorakiem 5 : 1 i było po meczu. Jeziorak grał ambitnie do końca i strzelił 2 bramki. Co zadecydowało o wygranej Huraganu ?. W obu zespołach zabrakło po 4 - 5 zawodników z podstawowego składu. Morąscy zmiennicy dużo lepsi. Takim wąskim składem Jeziorak nie wygra rywalizacji z Concordią Elbląg. Czas przerwy zimowej to poszukanie wzmocnień. Iława powinna mieć III ligę.

11. Oserwator 2021-11-13 17:57:25 (***.***.***.***) #74808 0:0 zgłoś

I gdzie ten Wielki Jeziorak? Podnieciliście się po wygraniu 8 meczy z górami... Przyszły mecze z czubem i twarde lądowanie... Które sprowadzi może Was na ziemię...