News - II liga

Sokół Ostróda odpadł z Pucharu Polski

2021-09-29 21:47:39 Sokół Ostróda, Fortuna Puchar Polski

Sokół Ostróda odpadł z Pucharu Polski. Fot. s28

Sokół Ostróda przegrał na własnym stadionie z Pogonią Siedlce i odpadł z rywalizacji w Pucharze Polski. Zespół prowadził już nowy trener Hubert Błaszczak, który we wtorek zastąpił na stanowisku Jarosława Kotasa.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Goście dwie bramki strzelili w drugiej połowie. Pierwsza bramka padła w 54 minucie. Marcin Kozłowski dograł w pole karne do Macieja Górskiego, a ten mimo asysty obrońca Sokoła przyjął piłkę na klatkę i strzałem z pierwszej piłki otworzył wynik meczu. W 69 minucie Patryk Skórecki mógł doprowadzić do remisu, ale niestety nie padła bramka na 1:1. Goście w ostatniej minucie ustalili wynik meczu, gola ponownie strzelił Górski.

• Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce 0:2 (0:0)

0:1, 0:2 - Górski (54, 90)

Sokół: Staniszewski - Dowgiałło, Klimek, Bondarenko, Urban (67 Kurowski) - Słupski, Stępień (67 Dzięcioł), Lías (77 Flak), Chojnowski (62 Skórecki), Sobolewski (46 Rugowski) - Faltyński