Wyniki III ligi: 2 porażki naszych drużyn

2021-09-11 20:01:28 Mamry Giżycko, GKS Wikielec

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

W sobotę (11 września) w III lidze zagrały dwie drużyny z naszego województwa. Obydwa spotkania zakończyły się porażkami.

Została przerwana bardzo dobra seria GKS-u Wikielec, który wygrał ostatnie trzy spotkania z rzędu. Tym razem podopieczni Łukasza Suchockiego przegrali 0:3 z Pilicą Białobrzegi.

Kolejne porażki doznały Mamry Giżycko, tym razem podopieczni Przemysława Łapińskiego przegrali 1:3 z ŁKS-em II Łódź. Mamry prowadziły 1:0 po trafieniu Szymona Łapińskiego w 8 minucie meczu, ale potem goście już tylko trafiali.