forBet promocja

News - III liga - IV liga - V liga - Puchar Polski - A klasa - B klasa

I runda Wojewódzkiego Pucharu Polski. Zobacz rezultaty piątkowych i sobotnich meczów!

2021-07-31 20:53:35 Wojewódzki Puchar Polski, WMZPN,

Stomil II Olsztyn pokonał Tęczę Biskupiec 2:1 (przy piłce Jakub Brdak). Fot. Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com

Stomil II Olsztyn pokonał Tęczę Biskupiec 2:1 (przy piłce Jakub Brdak). Fot. Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com

Rozegrano większość meczów I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Do kompletu zostały jeszcze niedzielne spotkania. Sprawdź, jak poradziła sobie Twoja drużyna!

Piątkowe oraz sobotnie rezultaty I rundy WPP:

  • Granica Bezledy - Victoria Bartoszyce 0:1
  • Mazur Pisz - Rona 03 Ełk 0:3
  • Mazur Ełk - Mamry Giżycko 0:4
  • Wilczek Wilkowo - Mrągowia Mrągowo 1:3
  • Czarni Olecko - Śniardwy Orzysz 1:2
  • Jurand Barciany - Żagiel Piecki 1:9
  • Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska 0:4
  • Vęgoria II Węgorzewo - MKS Korsze 2:7
  • Dąb Kadyny - Jastrząb Ględy 5:1
  • Unia Susz - Polonia Pasłęk 3:7
  • Pama Powodowo - Huragan Morąg 0:6
  • MKS Miłakowo - Tęcza Miłomłyn 3:4
  • Piast Wilczęta - Zatoka II Braniewo 1:2
  • Kormoran Zwierzewo - Błękitni Orneta 3:1
  • KS 2010 Wrzesina - Błękitni Pasym 2:4
  • Burza Słupy - Omulew Wielbark 3:6
  • Pisa Barczewo - Polonia Lidzbark Warmiński 0:2
  • Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec 2:1 pd.
  • GLKS Jonkowo - Warmia Olsztyn 2:1
  • Łyna Sępopol - GKS Gietrzwałd/Unieszewo wo. 3:0 (goście wycofali się z rozgrywek)
  • KS Wojciechy - DKS Dobre Miasto 1:9
  • Zamek Kurzętnik - Start Nidzica 1:7
  • PFT Sampława - Olimpia Olsztynek 3:5
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Wikielec 0:2
  • Orzeł Janowiec Kościelny - Wel Lidzbark 2:1
  • Płomień Turznica - Motor Lubawa 1:1 pd., k. 4:5
  • Polonia Iłowo -Jeziorak Iława 1:4
  • Constract Lubawa - Ossa Biskupiec Pomorski 4:0
  • Orzeł Ulnowo - Radomniak Radomno 1:3

Niedzielne mecze:

  • Fala Warpuny - Pojezierze Prostki (17:00)
  • Warmianka Bęsia - Rominta Gołdap (17:00)
  • Wałsza Pieniężno - Ewingi Zalewo (17:00)
  • Czarni Rudzienice - Zatoka Braniewo (16:00)
  • Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg (16:00)
  • GKS Szczytno - LKS Róznowo (17:00)
  • Arbiter Olsztyn - MKS Jeziorany (16:00)
  • Orlęta Reszel - Naki Olsztyn (17:00)
  • Delfin Rybno - Grunwald Gierzwałd (15:00)
  • Vel Dąbrowno - MKS Działdowo (17:00)
  • Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo - LZS Frednowy (17:00)

rys

Komentarze

  1. MRS 2021-08-02 20:59:53 (***.***.***.***) #73755 0:0 zgłoś

    POZDROWIENIA

  2. MRS 2021-08-02 20:58:14 (***.***.***.***) #73754 0:0 zgłoś

    MOJ NIE ODZALOWANY ZNAJOMY SW.PAMIECI JOZEF LOBOCKI BYLBY TEGO SAMEGO ZDANIA.

  3. MRS 2021-08-02 20:50:36 (***.***.***.***) #73753 0:0 zgłoś

    TAKIE DRUZYNY JAK ZNICZ I GRANICA SIE ROZSTAWIA ZEBY POZIOM BYL POZNIEJ WYZSZY A OKREGOWKA GRA Z OKREGOWKA.TO MOJE RADY NA PRZYSZLOSC ATRAKCYJNIEJ BY BYLO JAKBY TE DRUZYNY GRALY TAM GDZIE UCZA SIE PILKI TO WTEDY ROZWOJ JEST .

  4. Kry 2021-08-01 22:47:55 (***.***.***.***) #73744 0:0 zgłoś

    Tecza zgodnie z zapowiedziami zaczyna zamiatać;-) buhaha

  5. Tyler 2021-08-01 18:44:13 (***.***.***.***) #73743 0:0 zgłoś

    A niedzielne wyniki też podacie, zna ktoś już jakieś wyniki?

  6. jolsky 2021-08-01 08:51:43 (***.***.***.***) #73739 0:0 zgłoś

    Ciekawe czy Mazur Pisz bedzie znowu składał protest !?

Dodaj swój komentarz

                     
#    # ###### #    # 
#    # #      ##   # 
#    # #####  # #  # 
#    # #      #  # # 
#    # #      #   ## 
 ####  ###### #    #