Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Popis Kowalewskiego w kętrzyńskim festiwalu

2011-06-12 18:41:01 Granica Kętrzyn, Olimpia 2004 Elbląg, OKS II Stomilowcy Olsztyn, Zamek Kurzętnik, Błękitni Orneta, Płomień Ełk, Błękitni Pasym, Olimpia Olsztynek

W pierwszej połowie spotkania Paweł Kowalewski (nr 9) skompletował klasycznego hat-tricka, a po przerwie dołożył jeszcze jedno trafienie. Fot. kksgranica.pl

Kibice w Kętrzynie obejrzeli cztery gole Pawła Kowalewskiego, trzy gole Marcina Łukaszewskiego i pasjonujące spotkanie, po którym Granicę od III ligi dzieli już tylko maluteńki krok. Zażarta walka trwa natomiast wciąż o drugie premiowane awansem miejsce, o które wciąż biją się Olimpia 2004 Elbląg, OKS II Stomilowcy Olsztyn i Płomień Ełk.

• Granica Kętrzyn – Błękitni Pasym 6:3 (3:0)

1:0, 2:0, 3:0, 4:0 – Kowalewski (16, 29, 41, 47), 4:1, 4:2 – M. Łukaszewski (60, 62), 5:2 – Mazurowski (63), 5:3 – M. Łukaszewski (77), 6:3 – Piątkowski (86)

Granica: Korowaj - Wepa, Wojnicki, Traut (55 Połeć), Piątkowski, Żukowski, Lachowski (90 Fiodorowicz), Mazurowski (65 Szmelc), Kowalewski, Połeć

Błękitni: Malanowski - Gołębiewski, Wilamowski (81 Staszewski), Naczas, Domżalski, D. Kruczyk, M. Nosowicz, B. Nosowicz (65 M. Kruczyk), M. Łukaszewski, Foruś, S. Łukaszewski

1. misza 2011-06-16 18:07:00 (accx***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #5401 0:0 zgłoś

A gol to gol , nieważne czy jest ładny czy nie , ważne że piłka w siatce i tyle w temacie !

2. misza 2011-06-16 18:05:05 (accx***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #5400 0:0 zgłoś

Co z tego , że Łukaszewski to gwaizdorek . Chłop ma do tego powody . Znajdz mi takiego 2 w tej lidze który zagrał zaledwie w 6 meczach i jeszcze do tego w 2 z nich grał odpowiednio 15 i 45 min , i strzelił 12 bramek . Np. taki Kowalewski strzeli 18 bramek ale grał w okolo 25 meczach o ile się nie myle . Zróbek jest kozakiem i tyle w temacie :D W tej lidze jest najlepszym napastnikem ;)

3. Kibic 2011-06-16 14:55:32 (clw***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #5387 0:0 zgłoś

I patrzą na skład podany na tej stronie, to Granica grała w 10-tkę

4. do snes 2011-06-15 19:21:50 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #5354 0:0 zgłoś

Jak Gołąbek był hahaha. Po prostu Pasym nie potrafił zagrać... Błędy bramkarza, obrońcy nie potrafią wyrzucać nawet autów... Łukaszewski to jest gwiazdeczka typu Ronaldo ... Ładne gole to nie były...

5. do sens 2011-06-15 15:13:52 (host***.gazetaolsztynska.pl) #5346 0:0 zgłoś

"Kibice w Kętrzynie obejrzeli cztery gole Pawła Kowalewskiego, trzy gole Marcina Łukaszewskiego i pasjonujące spotkanie, po którym..."

6. sens 2011-06-15 13:26:45 (abxv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #5343 0:0 zgłoś

Wszyscy tak o Kowalewskim , a nikt nie napisał że kolejnego hatricka srtrzelił Łukaszedwski i do tego klasycznego , ale niestety jeden zawodnik meczu nie wygra a w Błękitnych 2 podstawowych zawodników nie było , w tym gołębiewskiego który jest jednym z najlepszych w tej drużynie ;) Zrubek 6 pełnych meczów i 12 bramek ;) gdyby grał od początku rundy wiosennej to na bank by został królem strzelców tej ligi ;)

7. ..C.. 2011-06-15 01:15:42 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #5318 0:0 zgłoś

Chodzą takie słuchy po mieście

8. do ..C.. 2011-06-14 22:49:51 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #5315 0:0 zgłoś

Mi nic nie wiadomo .. A skąd wiesz?

Podobno wodzu Krzysio organizuje jakaś fetę po meczu z Rominta wiadomo coś więcej ??

10. yoł men 2011-06-13 20:32:10 (host-***-***-***-***.przeworsk.mm.pl) #5276 0:0 zgłoś

gąsior

11. RappNastyk 2011-06-13 17:57:37 (klient.***.***.mikrochip.pl) #5268 0:0 zgłoś

Pytanie do kibicow z Goldapii Kto w bramce stoi? Gąsiorowski?

12. (R) 2011-06-13 15:23:12 (gat***.internetdsl.tpnet.pl) #5260 0:0 zgłoś

Rominta 11 mecz bez porażki !!!

13. kks 2011-06-13 14:26:01 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #5257 0:0 zgłoś