Liga gra! - II liga

Minimalna przegrana. Sokół Ostróda - Wigry Suwałki 0:1

2021-05-01 18:15:51 Sokół Ostróda, Wigry Suwałki

Sokół Ostróda przegrał z Wigrami Suwałki. Fot. Karol Synowiec

Przerwana została passa zwycięskich meczów na własnym boisku. Sokół Ostróda u siebie nie przegrał od 3. kwietnia tego roku. Zespół Piotra Jacka przegrał w sobotę z suwalskimi Wigrami 0:1.

• Sokół Ostróda - Wigry Suwałki 0:1 (0:0)

0:1 - Gierach (69)

Sokół: Trelowski - Zimmer, Mazurowski, Dobosz, Turek (63 Siemaszko) - Rugowski (58 Kalinowski), Zalewski (79 Wicki), Żwir, Soszyński (62 Czajkowski), Gajda - Wolny.

Zwycięstwo pozwoliło Wigrom na pozostanie w grupie pościgowej o drugą lokatę w eWinner II Lidze, która pozwala na awans. 8. maja Sokół zagra na wyjeździe z Motorem Lublin - 12. drużyną w lidze.

rys

1. Poseł 2021-05-02 17:38:44 (***.***.***.***) #73058 0:0 zgłoś

A kij z nim ja go już nawet nie słucham.Kotas przynajmniej coś śmiesznego jebnie a ten artysta wysoko nosek nosi taktyka taktyką a bramki co mecz z 30metrow tracimy przykro patrzeć

2. Pretorianin 2021-05-02 11:09:29 (***.***.***.***) #73052 0:0 zgłoś

......mieliśmy swój plan na mecz, chłopcy wykonali dobrą robotę......w pierwszej jak i drugiej połowie było trudno ale wiedzieliśmy, że gramy z nie przypadkową drużyną...mającą pierwszoligowe aspiracje...nie zadawalał nas remis, marzyliśmy o zwycięstwie...na pewno nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku.....mielismy kilka naprawdę dobrych sytuacji...tym razem się nie udało....musimy wyciągnąc z tego meczu wnioski...jestesmy dobrej mysli...myslimy juz o kolejnym meczu....damy z siebie wszystko......i tak co tydzień.