forBet promocja

News - II liga - Stadion

Olimpia bez licencji!

2011-06-08 21:10:18 Olimpia Elbląg, stadion, licencja

Trybuna kryta elbląskiego stadionu rośnie w oczach, ale Komisja PZPN ds. Licencji Klubowych II ligi ma wątpliwości, czy prace zakończą się zgodnie z harmonogramem. Fot. e-olimpia.com

Trybuna kryta elbląskiego stadionu rośnie w oczach, ale Komisja PZPN ds. Licencji Klubowych II ligi ma wątpliwości, czy prace zakończą się zgodnie z harmonogramem. Fot. e-olimpia.com

Komisja PZPN ds. Licencji Klubowych II ligi nie przyznała elbląskiej Olimpii licencji na grę w II lidze.

 

Powodem negatywnej decyzji Komisji jest niewystarczająca infrastruktura na obiekcie przy ul. Agrykola 8.

— Zdaniem przedstawicieli komisji, stadion w Elblągu bardziej przypomina plac budowy aniżeli obiekt piłkarski — informuje w wypowiedzi dla klubowej strony internetowej obecny na posiedzeniu Komisji Robert Pilecki, menedżer Olimpii. — Ponadto przedstawiciele PZPN nie do końca są przekonani, że prace remontowe przy trybunie, zakończą się zgodnie z harmonogramem, czyli do 23 lipca.

Elbląski klub zapowiedział złożenie odwołania, choć być może... wcale nie będzie ono rozpatrywane. Jeżeli Olimpia w najbliższą niedzielę awansuje do I ligi, to będzie składać wniosek licencyjny na tę klasę rozgrywkową, pomijając II ligę.

— Jeżeli nasz wniosek będzie jeszcze raz rozpatrywany, to jest szansa, że otrzymamy licencję warunkowo i to od razu na I ligę. Prace na obiekcie cały czas trwają i myślę, że do kolejnej wizyty władz związku będą na ukończeniu — wyjaśnia Pilecki.

Wymagania na grę w I lidze są jednak nieco większe niż na poziomie II ligi. Klub będzie musiał nie tylko zainstalować na stadionie system monitoringu (co najmniej osiem kamer), a także zorganizować nie 350, a 500 miejsc pod dachem.

 

PG

 

źródło: olimpia.elblag.com.pl/info.elblag.pl

Fot. e-olimpia.com

 

Komentarze

 1. bem 2011-06-09 09:47:01 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #5096 0:0 zgłoś

  Nie rozumiem napinkowego sensu tego artykułu i kto go pisal wogole? Logiczne jest że na 2 ligr gorsze stadiony dostaja licencje i Oe też dostanie a trybune bez przesady zostanie oddana zgodnie z terminem te zdjecie jest nie aktualne prace sa bardzo bardzo zawansoweane logiczne ze OE sie nie spieszy bo nie wiadomo czy bd starala sie o licencje na 2 lige czy na pierwsza boze. a i na 1 lige wymaganie sa tylko niece wyzsze tylko wystarczy poczytac wymogi ale trzeba chciec a te zadaszone miejsca na 1 lige to wlasnie pod ta trybuna bede.

 2. NEC & O.E. 2011-06-09 09:40:47 (static.kpn.net) #5095 0:0 zgłoś

  ... "fota roku " ale sa tez aktualne fotki krytej trybuny dostepne .. ale ktos wybral taka ;) gratuluje - dla tego taki Anonim ,jeden z drugim nie maja zielonego pojecia co sie dzieje w Klubie Olimpia , widza ca bylo ,a nie widza co jest , ale moze to i lepiej ,bo to nie ich sprawa. na W i M tylko II , III i okregowka - to jest dopiero wstyd na cala Polskie i nie tylko.

 3. krzykoss 2011-06-09 07:55:06 (***.***.***.***) #5094 0:0 zgłoś

  spokojnie prowincjusze! Licencja na I ligę będzie!

 4. Anonim 2011-06-09 07:11:38 (emx***.internetdsl.tpnet.pl) #5092 0:0 zgłoś

  To jest właśnie żałosny obraz Polski. Kolesie walczą o 1 ligę a nie dostali licencji na 2 ligę. Działacze Olimpii powinni palić się ze wstydu.

 5. ... 2011-06-09 06:19:38 (***.olsztyn.vectranet.pl) #5090 0:0 zgłoś

  3 liga 3 liga OLIMPIA !!!

Dodaj swój komentarz

           
#  # ####  #### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #   
# ## # #  # # ### 
## ## #  # #  # 
#  # ####  ####