Liga gra! - III liga

III liga: GKS Wikielec w końcu wygrał

2021-04-21 20:04:54 GKS Wikielec, Huragan Morąg, Concordia Elbląg

GKS Wikielec wygrał na własnym stadionie. Fot. gkswikielec.pl

W środę (21 kwietnia) odbyły się spotkania III ligi z grupy spadkowej. 2 zwycięstwa odniosły nasze zespoły, a Huragan było blisko, ale tylko zremisował.

GKS Wikielec po zmianie trenera odniósł wygraną. Wojciecha Tarnowskiego zastąpił Łukasz Suchocki. W spotkaniu na własnym stadionie wygrali 2:1 z Olimpią Zambrów.

Concordia Elbląg mocno męczyła się z ostatnią w tabeli drużyną z Wasilkowa. Elbląski klub wygrał po trafieniu samobójczym Aleksieja Leontjewa.

Huragan Morąg był bliski odniesienie pierwszej wygranej na wiosnę. Szybko objęli prowadzenie za sprawą Youriego Rosebooma. W drugiej połowie KS Kutno w 80 minucie doprowadzili do remisu.

Wyniki:

• Concordia Elbląg - KS Wasilków 1:0

1:0 - Aleksiej Leontjew (71 s)

• Huragan Morąg - KS Kutno 1:1

1:0 - Roseboom (5), 1:1 - ? (80)

• GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1

1:0 - Kacperek (25), 1:1 - Zalewski (61 k), 2:1 - Jankowski (69 k)

GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1 GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1 GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1 GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1 GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1

• Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1
  • Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko 3:1
  • Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz 2:2
  • Broń Radom - Ursus Warszawa 0:1