forBet promocja

Krótko - Kobiety

Stomilanki zremisowały w Tczewie

2021-04-01 19:37:46 KKP Stomilanki Olsztyn, Pogoń Tczew

Stomilanki zremisowały w Tczewie. Fot. Artur Szczepański

Stomilanki zremisowały w Tczewie. Fot. Artur Szczepański

KKP Stomilanki mają za sobą już spotkanie 15 kolejki I ligi kobiet. Na wyjeździe zremisowały z Pogonią Tczew.

Tak relację z meczu przedstawiła oficjalna strona klubu:

Pierwsza część miała wyrównany przebieg, mimo to podopieczne Dariusza Maleszewskiego miały okazję do strzelenia bramek. Ale dopiero w drugiej części spotkania Stomilanki zaatakowały z większym rozmachem, niestety zapomniały o asekuracji i Sara Podsiadło po typowej kontrze uzyskała dla Pogoni prowadzenie.

Piłkarki od razu zabrały się do odrabiania strat. Pogoń długo nie cieszyła się z prowadzenia, Stomilanki wyrównały szybko, po strzale Wioletty Tkaczyk i obronie bramkarki, piłkę do siatki dobiła Chinonyerem Macleans. Było jeszcze sporo czasu by przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Okazji nie brakowało,Stomilanki napierały do ostatniego gwizdka, zepchnęły zespół z Tczewa do głębokiej obrony i postawienia "autobusu". Pogoń broniła się i utrzymała wynik.

Swoje bardzo okazje do strzelenia bramki miały Adrianna Rosiak, Daria Augustyniak, czy Wioletta Tkaczyk, która jak wspomniał Trener dała bardzo dobrą zmianę dla zespołu. Bramka była dziś "zaczarowana" i przy tym zespołowi gospodarzy dopisało bardzo dużo szczęścia.

 • Pogoń Dekpol Tczew - KKP Stomilanki Olsztyn 1:1 (0:0)

KKP Stomilanki: Kaźmierczak - Krech, Kędzia, Mazurkiewicz, Grzesik (75 Trofimiuk), Sivakova (75 Szóstko), Rosiak, Zawistowska (64 Tkaczyk), Kałużna, Augustyniak (82 Lenard), Macleans (82 Cichowska)

rys

Komentarze

 1. kibic 2021-04-03 16:06:12 (***.***.***.***) #72796 0:0 zgłoś

  Zapamiętajcie tych którzy dymają swój klub: Leszczyński - Bucholc, Byrtek, Remisz, Mosakowski, Straus - Szramka, Skrzypczak, Ogrodowski, Łuczak - Szczutowski.

 2. rolo 2021-04-03 15:20:29 (***.***.***.***) #72791 0:0 zgłoś

  Stomilanki dawać do 1 ligi bo te nażelowane panny grać nie umieją, a wy ich godnie zastąpicie!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #### 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #   
 ##  #  # # ### 
 # # #  # #  # 
#  # ####  ####