forBet promocja

Krótko - Stadion

Stomil może mieć nową siłownię z OBO

2020-10-13 20:53:13 Stomil Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomil.olsztyn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomil.olsztyn.pl

Na stadionie Stomilu Olsztyn przy al. Piłsudskiego 69a może powstać siłownia dla młodych piłkarzy. Wystarczy, że projekt wygra w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Głosować można do końca piątku.

Zadanie będzie polegało na remoncie pomieszczeń przeznaczonych pod siłownię, salę do ćwiczeń, zaplecza sanitarnego oraz zakupie profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń.

- Nasz projekt ma na uwadze rozszerzenie infrastruktury sportowej w mieście Olsztyn, dzięki realizacji danego projektu zwiększy się darmowa dostępność dla mieszkańców Olsztyna do profesjonalnego sprzętu sportowego a jednocześnie będzie doskonałą bazą sportową dla młodych sportowców - czytamy na strone glosujobo.olsztyn.eu.

- Dzięki możliwości realizacji danego projektu uda nam się rozwiązać problem dostępności do obiektów sportowych. Korzyścią dla społeczeństwa będzie zwiększenie dostępnych siłowni, rewitalizacja pomieszczeń w budynkach OSiR przy ul. Piłsudskiego 69a.

Ogólnodostępność do siłowni dla mieszkańców Olsztyna będzie w dniach od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 13:00. W pozostałym czasie z siłowni będą korzystać młodzi piłkarze Stomilu Olsztyn.

Koszt inwestycji to 500 tysięcy złotych:

 • 280 000 złotych: - Zakup sprzętu do wyposażenia siłowni (atlasy, ławki, hantle, sztangi, gryfy oraz maszyny do ćwiczeń).
 • 220 000 złotych: - Remont pomieszczeń sal do ćwiczeń o powierzchni łącznej 85m2, sanitariaty 20m2, szatnie po 24m2 wraz z sanitariatami 4m2 wymiana stolarki okna zewnętrzne i drzwi zewnętrzne

Głosować może każdy mieszkaniec Olsztyna. Trzeba podać swoje imię, nazwisko oraz PESEL, a następnie potwierdzić głos SMS-em. Na jeden numer można oddać 5. głosów, więc np. możecie oddać głos sami oraz pomóc w głosowaniu swoim rodzicom czy sąsiadom bez dostępu do internetu. Uprawnienie do głosowania ustala się na podstawie bazy danych osób zameldowanych w Olsztynie oraz - w przypadku osób nie posiadających meldunku w Olsztynie - na podstawie rejestru wyborców.

Głosować można pod adresem glosujobo.olsztyn.eu na projekt numer 131, czyli „Siłownia Stomil – adaptacja pomieszczeń OSIR przy stadionie”.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
   # # ###### 
   # #   # 
   # #  #  
   # #  #  
#  # # #   
 #### # ######