forBet promocja

Liga gra! - I liga

Remis, który nic nie daje

2018-04-12 11:09:18 -

Remis, który nic nie daje

Piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrali najlepsze spotkanie w rundzie wiosennej. Mimo tego nie zdołali wywalczyć zwycięstwa, a tylko zremisowali 1:1 z Olimpią Grudziądz. Olsztyński zespół cały czas znajduje się w strefie spadkowej.

 • Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 1:1 (1:0)

1:0 - Karankiewicz (42), 1:1 - Esebio Gomes (86)

Stomil: Skiba - Kubań, Baranowski, Sołowiej, Szywacz - Piotr Głowacki, Stromecki, Karankiewicz, Ramirez (88 Lech), Zając (78 Ziemann) - Siemaszko (90 Mętlicki)

- Mecz z Olimpią Grudziądz to było dla nas bardzo trudne wyzwanie z poziomu dwóch ostatnich porażek. Gramy, co trzy dni i nie ma czasu, żeby pewne rzeczy poprawiać - powiedział po meczu trener Stomilu Karmil Kiereć. W pewien sposób udało się nam przekuł tą negatywną energię w krótkotrwałe treningi, analizy, motywacje. Był inny układ personalny na boisku w porównaniu z poprzednimi spotkaniami i myślę, że to się sprawdziło. Z pozycji tabeli było to ciężkie spotkanie dla obydwu zespołów. Celem dla każdej drużyny jest utrzymanie w I lidze. Na pewno wyszliśmy na boisko z zamiarem, może nie cofnięcia się, ale grania bardziej z defensywy. Mieliśmy szukać odbiorów i z tej pozycji szukać gry ofensywnej. Taka charakterystyka naszej gry była w I połowie. Olimpia była więcej przy piłce i z takiego odbioru w środku boiska przez Karankiewicza zbudowaliśmy kontrę i strzeliliśmy bramkę. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że nie cofamy się, nie oddajemy inicjatywy rywalowi. Idziemy zdobyć drugą, trzecią bramkę. Najpierw sytuacja Ramireza, potem poprzeczka Siemaszki i powinno być 3:0. Później mieliśmy swoje kontry i z mojej perspektywy mogło się skończyć nawet 4:0. Wiadomo jednak przy 0:0 goście także mieli swoje sytuacje, Skiba musiał stanąć na wysokości zadania.

I dodał: - Mogliśmy sobie ustawić wynik tego meczu, byśmy kontrolowali przebieg spotkania. W piłce niestety tak bywa, że ta jedna sytuacja może się zdarzyć, że tę bramkę stracisz. Moim zdaniem drużyna zagrała dzisiaj dobre zawody, dużo stworzyliśmy sobie sytuacji, dużo było płynności na boisku. Jest to jakiś prognostyk. Co jest ważne? Drużyna musi pokazywać piłkarskie jaja na boisku. Jest niedosyt po tej straconej bramce, ale trzeba pokazywać ten Stomilowski charakter i być mężczyzną, bo tylko mężczyźni walczą o najwyższe cele.

Komentarze

 1. rys 2018-04-13 11:03:44 (***.***.***.***) #66983 0:0 zgłoś

  Albo w 4 lidze

 2. kowal 13 2018-04-13 05:12:30 (***.***.***.***) #66980 0:0 zgłoś

  To bedzie dobry warsztat w 2 lidze

 3. duma Warmii 2018-04-12 19:41:10 (***.***.***.***) #66976 0:0 zgłoś

  ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #  # 
 # #  # # #  # 
 ##   #  #  # 
 ##   #  #  # 
 # #  #  # # 
#  #  #   ##