Rozmowa - II liga

P. Łukasik: Cieszę się, że dorzuciłem cegiełkę

2011-03-22 01:10:42 Paweł Łukasik, OKS 1945 Olsztyn, Start Otwock

- Nieważne, komu zaliczymy bramkę, ważne, że wygraliśmy - stwierdził tuż po meczu ze Startem Otwock Paweł Łukasik, napastnik OKS 1945 Olsztyn.

- Jesteśmy szczęśliwi, że trzy punkty zostają w Olsztynie. Teren był bardzo ciężki, a drużyna z Otwocka nie przyjechała tu po zwycięstwo - mówi 25-letni zawodnik.

1. roczkerson 2011-03-22 16:07:36 (hts***.internetdsl.tpnet.pl) #2378 0:0 zgłoś

do olsztyn: Błyszczeli bo weszli w drugiej połowie pod koniec. Nie wiem czy byłeś na meczu. Ale Renusz, Kowal, Filip działali jak mogli. Zauważ, że nawet Bucholc pod bramką był bardzo często. Jak zwykle tak jak w tamtej rundzie zdecydowanie brakowało ostatniego strzału czy włożenia nogi... niestety. Sytuacja z pierwszej połowy i podanie Kopruckiego(?) do bramkarza bo strzałem tego nazwać nie można było z 3 metrów, sytuacja z drugiej i Bucholc strzelający na bramkę w sposób taki, że bramkarz symulował kontuzję. Fakt w tej sytuacji mógł dograć do tyłu na nie pilnowanego Łukasika bądż przerzucić nad bramkarzem na drugą stronę na Stefana(?). Ważne, że się udało, że jesteśmy bogatsi o 3pkt!!!

2. olsztyn 2011-03-22 15:37:23 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #2375 0:0 zgłoś

dobre wejście Łukasika i Suchego. Może i trener ma rację z nową taktyką ale szkoda że przez to nie mogą grać od początku Suchy i Pawlik. Z tego co grali kilka minut to zasługują na pierwszy skład.

3. oks 2011-03-22 14:46:40 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #2372 0:0 zgłoś

Bardzo fajnie, fajny wywiadzik, ale tak na przyszłośc do tego kto robił wywiad: Nie można go było zrobić gdzieś w klubie? Generalnie połowy nie można zrozumieć przez wiatr! Mam nadzieję że ten wywiad z prezesem nie był robiony na podwórku.

4. Krzych 2011-03-22 14:35:58 (***.***.***.***) #2371 0:0 zgłoś

To jest bardzo głupie gadanie "Nieważne, komu zaliczymy bramkę, ważne, że wygraliśmy". Nie wierzę,że tak rzeczywiście myśli. Głupie gadanie i tyle!

5. Piotr Gajewski 2011-03-22 12:06:49 (host***.gazetaolsztynska.pl) #2368 0:0 zgłoś

do Stomil: Bylo, bylo ;) Wszystko bedzie w tekscie. Pozdrawiam.

6. Stomil 2011-03-22 10:58:20 (***.olsztyn.vectranet.pl) #2365 0:0 zgłoś

Panie Piotrze czy było pytanie o powrót w końcu do nazwy STOMIL?? Pozdrawiam

do Olsztyniak: Wyczucie idealne - wlasnie wczoraj po poludniu robilem dluga rozmowe z prezesem Sobieskim. Wywiad ukaze sie jeszcze w tym tygodniu! ;)

8. Olsztyniak 2011-03-22 08:21:15 (***.olsztyn.vectranet.pl) #2360 0:0 zgłoś

Jakość kapitalna :) Nie lepiej było przepisać ? Aha no i kiedy ten dawno dawno temu obiecany wywiad z Panem Boguszem ewentualnie Panem Sobieskim ?