Klub Sportowy Warmia Grajewo

Warmia Grajewo
Adres:
Piłsudskiego 32, 19-200 Grajewo
Strona www:
http://warmiagrajewo.webuda.com
http://www.kswarmiagrajewo.blox.pl
Data założenia:
1924
Barwy:
niebiesko-czerwone
Telefon:
(86) 272-38-53; faks: 272-38-53
Stadion:
Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego pojemność - 2.000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes:
-
Trener:
Marcin Strzeliński (od lipca 2010)
Sukcesy:
Puchar Polski - OZPN Białystok - 1960
Puchar Polski - OZPN Łomża - 1977/78
Puchar Polski - Podlaski ZPN - 2001/02

Niepełne lub nieaktualne dane Twojego klubu? Pomóż nam być na bieżąco, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Warmia G. w tabeli ligowej

  Ogółem U siebie Wyjazdy
    Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB
1. Olimpia Zambrów Olimpia Zambrów 7 18 6-0-1 21-7 +14 4 12 4-0-0 15-2 13 3 6 2-0-1 6-5 1
2. Płomień Ełk Płomień Ełk 8 17 5-2-1 18-8 +10 4 9 3-0-1 10-3 7 4 8 2-2-0 8-5 3
3. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 16 5-1-1 20-7 +13 2 6 2-0-0 7-2 5 5 10 3-1-1 13-5 8
4. Jagiellonia II Białystok Jagiellonia II Białystok 7 14 4-2-1 11-6 +5 3 7 2-1-0 6-2 4 4 7 2-1-1 5-4 1
5. Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 6 11 3-2-1 10-8 +2 4 8 2-2-0 7-4 3 2 3 1-0-1 3-4 -1
6. KS Wasilków 8 10 2-4-2 5-7 -2 5 6 1-3-1 3-1 2 3 4 1-1-1 2-6 -4
7. Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 4 9 3-0-1 7-3 +4 2 3 1-0-1 3-2 1 2 6 2-0-0 4-1 3
8. Sokół Ostróda Sokół Ostróda 7 9 2-3-2 8-5 +3 4 5 1-2-1 4-2 2 3 4 1-1-1 4-3 1
9. Dąb Dąbrowa Białostocka Dąb Dąbrowa Białostocka 7 8 1-5-1 6-8 -2 3 4 1-1-1 4-6 -2 4 4 0-4-0 2-2 0
10. Olimpia Olsztynek Olimpia Olsztynek 7 8 2-2-3 8-11 -3 4 2 0-2-2 5-7 -2 3 6 2-0-1 3-4 -1
11. Concordia Elbląg Concordia Elbląg 7 8 2-2-3 6-8 -2 3 1 0-1-2 2-5 -3 4 7 2-1-1 4-3 1
12. Warmia Grajewo Warmia Grajewo 7 8 2-2-3 8-14 -6 3 4 1-1-1 5-5 0 4 4 1-1-2 3-9 -6
13. Huragan Morąg Huragan Morąg 7 7 1-4-2 7-11 -4 3 2 0-2-1 2-6 -4 4 5 1-2-1 5-5 0
14. Start Działdowo Start Działdowo 8 5 1-2-5 7-11 -4 4 3 1-0-3 5-7 -2 4 2 0-2-2 2-4 -2
15. ŁKS 1926 Łomża 4 4 1-1-2 4-8 -4 2 0 0-0-2 0-5 -5 2 4 1-1-0 4-3 1
16. Rominta Gołdap Rominta Gołdap 3 2 0-2-1 3-5 -2 2 1 0-1-1 3-5 -2 1 1 0-1-0 0-0 0
17. MKS Korsze MKS Korsze 5 1 0-1-4 4-12 -8 1 1 0-1-0 1-1 0 4 0 0-0-4 3-11 -8
18. Puszcza Hajnówka 7 1 0-1-6 4-18 -14 5 1 0-1-4 3-7 -4 2 0 0-0-2 1-11 -10

Warmia G. - siedziba

Warmia G. - forma