Miejski Klub Sportowy Błękitni Orneta

Błękitni Orneta
Adres:
Sportowa 6, 11-130 Orneta
Strona www:
http://blekitniorneta.futbolowo.pl
Data założenia:
1949
Barwy:
biało-niebieskie
Telefon:
(55) 242-15-15, (604) 126-727
Stadion:
Stadion OSiR Orneta pojemność - 2.200 miejsc (1.200 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 104 m x 70 m
Prezes:
Grzegorz Radzicki (od stycznia 2010)
Trener:
Zbigniew Kozłowski, Piotr Zajączkowski (od 1 września 2010)
Sukcesy:
Najwyższy poziom ligowy - III liga - 1994/95, 1998/99
Puchar Polski - OZPN Elbląg - 1978/79, 1999/00

Niepełne lub nieaktualne dane Twojego klubu? Pomóż nam być na bieżąco, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Błękitni Orneta w tabeli ligowej

  Ogółem U siebie Wyjazdy
    Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB
1. GKS Wikielec GKS Wikielec 26 62 19-5-2 74-30 +44 13 35 11-2-0 46-11 35 13 27 8-3-2 28-19 9
2. Unia Susz Unia Susz 27 53 16-5-6 56-34 +22 14 30 9-3-2 26-12 14 13 23 7-2-4 30-22 8
3. Znicz Biała Piska Znicz Biała Piska 26 52 16-4-6 64-32 +32 13 31 9-4-0 42-12 30 13 21 7-0-6 22-20 2
4. Zatoka Braniewo Zatoka Braniewo 27 45 13-6-8 55-44 +11 13 21 6-3-4 31-26 5 14 24 7-3-4 24-18 6
5. Granica Kętrzyn Granica Kętrzyn 27 44 14-2-11 55-42 +13 13 28 9-1-3 32-12 20 14 16 5-1-8 23-30 -7
6. Rominta Gołdap Rominta Gołdap 27 43 14-1-12 60-30 +30 14 24 8-0-6 36-15 21 13 19 6-1-6 24-15 9
7. Tęcza Biskupiec Tęcza Biskupiec 27 43 13-4-10 53-41 +12 13 21 6-3-4 22-15 7 14 22 7-1-6 31-26 5
8. Mrągowia Mrągowo Mrągowia Mrągowo 28 41 12-5-11 41-38 +3 14 24 7-3-4 22-16 6 14 17 5-2-7 19-22 -3
9. MKS Korsze MKS Korsze 27 40 12-4-11 45-44 +1 14 20 6-2-6 25-22 3 13 20 6-2-5 20-22 -2
10. Mamry Giżycko Mamry Giżycko 28 38 11-5-12 55-48 +7 14 20 6-2-6 35-27 8 14 18 5-3-6 20-21 -1
11. Błękitni Orneta Błękitni Orneta 27 35 10-5-12 42-47 -5 13 23 7-2-4 23-19 4 14 12 3-3-8 19-28 -9
12. Stomil II Olsztyn Stomil II Olsztyn 27 33 10-3-14 43-58 -15 13 21 7-0-6 25-19 6 14 12 3-3-8 18-39 -21
13. Orlęta Reszel Orlęta Reszel 26 31 9-4-13 36-50 -14 13 17 5-2-6 14-18 -4 13 14 4-2-7 22-32 -10
14. GSZS Rybno GSZS Rybno 26 28 7-7-12 41-59 -18 13 16 4-4-5 24-27 -3 13 12 3-3-7 17-32 -15
15. Omulew Wielbark Omulew Wielbark 28 20 4-8-16 31-73 -42 15 15 4-3-8 22-36 -14 13 5 0-5-8 9-37 -28
16. Warmiak Łukta Warmiak Łukta 30 8 2-2-26 21-102 -81 15 4 1-1-13 13-47 -34 15 4 1-1-13 8-55 -47

Błękitni Orneta - siedziba

Błękitni Orneta - forma