Stomil w końcu strzeli i wygrał! FOTORELACJA!

2020-09-25 23:50:00 Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec, Adam Malina

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

W 5. kolejcie 1. ligi Stomil Olsztyn wygrał 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec. Zwycięska bramka padła w drugiej połowie spotkania.

Blisko 1500 fanów (komplet) wybrało się w piątkowy wieczór na stadion przy al. Piłsudskiego 69a. Po zmianie prezesa (Grzegorz Lech zastąpił Wojciecha Kowalewskiego) w kibiców wróciła nadzieja na “#NajlepszePrzedNami.

Mecz może nie był porywającym widowiskiem, Stomil nadal raził nieskutecznością, ale stwarzał więcej ofensywnym akcji. Jedyny gol w meczu padł w drugiej połowie po stałym fragmencie gry.

- Mecz w naszym wykonaniu nie stał na najwyższym poziomie - powiedział po meczu Adam Majewski, trener Stomilu. - Kluczem tego wszystkiego były trzy punkty, to było najważniejsze, obojętne w jakim stylu. To się udało, gratuluje chłopakom za zaangażowanie i poświęcenie. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk i będziemy zdobywać w kolejnych spotkaniach punkty.

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0

• Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)

1:0 - Straus (64)

Stomil: Kudrjavcevs - Bucholc, Szota, Biedrzycki, Byrtek, Staszak (65 Carolina) - Łuczak (58 Hinokio), Spychała (85 van Weert), Straus (65 Mosakowski), van Huffel - Loshi (85, 21. Ņikita Kovaļonoks)