forBet promocja

News - Inne

Potrzebna pomoc dla byłego piłkarza Błękitnych Pasym

2019-12-28 16:10:57 Błękitni Pasym

Mateusz Brzeziński i jego mama nie będą dobrze pamiętać tegorocznych świat. Fot. Paweł Sławiński

Mateusz Brzeziński i jego mama nie będą dobrze pamiętać tegorocznych świat. Fot. Paweł Sławiński

Mateusz Brzeziński i jego mama nie będą dobrze pamiętać tegorocznych świat. Dwa dni przed Wigilią w ich mieszkaniu wybuchł pożar. Stracili cały dorobek życia. Przyjaciele i koledzy z Błękitnych Pasym organizują finansową pomoc. Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej. Dobro wraca!

22 grudnia każdy z nas był już myślami przy wigilijnym stole. Niektórzy wykorzystywali handlową niedzielę do zakupów, a inni poświęcili wolny czas na świąteczne porządki. Tego samego dnia, w szczycie przedświątecznej gorączki, w jednej z pasymskich kamienic wybuchł pożar.

Ogień pojawił się po godzinie 22. Szybka interwencja straży pożarnej nie zapobiegła temu, że żywioł strawił cały dach starej kamienicy przy ul. Reja. Na poddaszu budynku mieszkał 19-letni Mateusz Brzeziński i jego mama. Mateusz w przeszłości reprezentował barwy grup młodzieżowych Błękitnych Pasym, a obecnie jest zaangażowany w funkcjonowanie pierwszej drużyny, która zimę spędzi na fotelu lidera ligi okręgowej.

To czego nie zabrał ogień zostało zalane podczas akcji strażaków. Rodzina Brzezińskich została tylko z tym co mieli na sobie. Gmina szybko zapewniła lokal zastępczy, ale strat, które ponieśli w pożarze, długo nie uda się zrekompensować. W takiej sytuacji pomocną dłoń postanowili wyciągnąć przyjaciele z Błękitnych. Szybko zorganizowali zbiórkę na portalu zrzutka.pl oraz grupę na Facebook’u, gdzie każdy może wylicytować przedmiot, a środki przekazać na pomoc Mateuszowi.

Na początku stycznia planowany jest także turniej piłki halowej, podczas którego będzie można wspomóc zbiórkę. Na początku tygodnia mają pojawić się kolejne przedmioty do wylicytowania, w tym kilka specjalnie dla fanów piłki nożnej. Zachęcamy wszystkich do wsparcia lub udostępnienia linku. Dobro wraca!

ZAPRASZAMY DO WPŁACANIA PIENIĘDZY

LICYTACJE NA FB

Paweł Sławiński

Komentarze

 1. Strażak 2020-01-01 08:16:47 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #70995 0:0 zgłoś

  Dobro Wraca!!!!!

 2. Strażak 2020-01-01 08:15:20 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #70994 0:0 zgłoś

  W takim pożarze zostaje się w tym co się ma na sobie

 3. Pomoc 2019-12-28 22:06:11 (***a***:f***:***:***ad:***:***:db***:***) #70980 0:0 zgłoś

  https://zrzutka.pl/ygmpnc?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #   
# ## # #   #   
## ## #   #  # 
#  # ###### ####