forBet promocja

News - Inne - Puchar Polski

Futsalowe zmagania w Mrągowie

2018-12-30 09:07:06 KoGo Team Mrągowo

KoGo Team Mrągowo. Fot. wmzpn.pl

KoGo Team Mrągowo. Fot. wmzpn.pl

5 stycznia w Mrągowie odbędzie się spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu. KoGo Team zagra z pierwszoligowym WNS Malwee Łódź Futsal Team. Początek meczu o godz. 18.

KoGo Team do 1/32 finału trafiło dzięki zdobyciu Wojewódzkiego Pucharu Polski. Wygrali w grudniu rywalizację w Korszach. Do tego turnieju zgłosiło się siedem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. KoGo Team w finale pokonali po serii rzutów karnych Orlęta Reszel.

"Gra w hali to bardzo dobra odskocznia od gry na dużym boisku, a także możliwość grania w "martwym" okresie ligowym i utrzymania formy" - to myśl przewodnia drużyna z Mrągowa. Futsalowe zmagania w Pucharze Polski to także doskonała okazja do pokazania się innym klubom.

W styczniu w Pucharze Polski rywalizował zespół z Korsz, a na boisku bardzo dobrze pokazał się Paweł Aleksandrowicz i otrzymał propozycję gry w zespole MOKS Słoneczny Stok Białystok (Ekstraklasa).

Spotkanie odbędzie się 5 stycznia o godzinie 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie przy ul. Kopernika 2c. Wstęp na mecz jest bezpłatny

Skład KoGo Team: Michał Marcińczyk, Michał Zapert, Marcel Kruszewski, Mateusz Skonieczka, Kamil Skrzęta, Damian Glinka, Łukasz Swacha-Sock, Filip Wójcik, Mateusz Barszczewski. W kadrze na pucharowy pojedynek są ponadto Marcin Marszałek, Adam Bognacki, Robert Bumbul, Damian Ciecierski, Piotr Gofron.

rys

Komentarze

 1. TADEUSZ 2019-01-03 06:38:10 (***.***.***.***) #69522 0:0 zgłoś

  A czy to prawda że nowym trenerem Granicy ma być Z. Marczuk z Mrągowa ? Chodzą takie słuchy w Kętrzynie. Przydałby się ktoś kto poukłada naszą grę bo straszną padlinę gramy

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #### 
#  # #  # #  # 
####  #  # #   
# #  #  # # ### 
#  # #  # #  # 
#  # ####  ####