forBet promocja

Liga gra! - II liga

Olimpia Elbląg uratowała punkt w ostatniej minucie

2018-11-24 23:32:39 Olimpia Elbląg, Pogoń Siedlce

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Elbląska Olimpia zremisowała u siebie z Pogonią Siedlce 1:1. Bramkę na wagę remisu zdobył w doliczonym czasie gry Michał Kuczałek.

Olimpia potrzebuje punktów, aby wydostać się ze strefy spadkowej w drugiej lidze. Pojedynek z Pogonią, rywalem w walce o utrzymanie, mógł znacząco wzmocnić pozycję miejscowych. Wydawało się, że w związku z tym spotkanie będzie emocjonujące, natomiast z boiska wiało nudą. Obydwa zespoły rzadko potrafiły stworzyć ciekawą akcję w ataku. Sytuacje były sporadyczne, a bramkarze nie musieli się zbytnio wysilać. Na początku rywalizacji celnym strzałem wykazał się Andrzej Rybski, ale futbolówkę złapał Sebastian Madejski. Chwilę potem niecelna próba Jakuba Bojasa z okolic pola karnego.

W drugiej części nadal trudno było dostrzec skuteczne pomysły w grze gospodarzy. Pogoń nie kwapiła się do ataków jednak potrafiła skorzystać z błędów obrony. W 73 minucie Adam Mójta zdecydował się na strzał z rzutu wolnego przed bramką Olimpii i piłka trafiła między słupki. Mogło się wówczas wydawać, że to było trafienie, które rozstrzygało sprawę. Olimpia za kadencji trenera Adama Noconia ma jednak sporo szczęścia. W końcówce rywalizacji miejscowi ruszyli do ataków. Tomasz Persona dośrodkował z rzutu wolnego i Michał Kuczałek głową zmieścił piłkę w bramce. – Punktujemy, ale nie wygrywamy – mówił szkoleniowiec miejscowej drużyny.

 • Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)

0:1 - Mójta (73), 1:1 - Kuczałek (90)

Olimpia: Madejski - Balewski, Lewandowski, Kuczałek, Sedlewski - Persona, Sochań, 7Nowicki (82 Korkliniewski), Bojas, Szmydt (85 Filipczyk) - Fidziukiewicz

Komentarze

 1. Mario 2018-11-25 13:29:23 (***.***.***.***) #69440 0:0 zgłoś

  wyleczyli kaca to się ruszyli pokemony !!!!!!!!!!!!!

 2. ja pi....le? 2018-11-25 08:39:35 (***.***.***.***) #69438 0:0 zgłoś

  Dwa do zera zyje...?????

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #  # 
#  # # #  # 
#   # ###### 
#   # #  # 
#  # # #  # 
 #### # #  #