Nieskuteczny Stomil przegrał w Głogowie

2018-09-28 23:04:21 -

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Piłkarze Stomilu Olsztyn nie zdołali się przełamać na wyjeździe. Podopieczni Kamila Kieresia tym razem przegrali 0:2 z Chrobrym Głogów.

Stomil źle wszedł w to spotkanie, bo już po siedmiu minutach przegrywał 0:1. Michał Michalec wykorzystał nieporozumienie olsztyńskiej obrony i dośrodkowanie z rzutu rożnego wykończył strzałem głową.

Olsztyński zespół stworzył sobie kilka sytuacji, które powinien zamienić na gole, ale Michał Góral czy Rafał Śledź nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości.

Na koniec Chrobry wykorzystał kontrę w 86. minucie, Damian Kowalczyk strzałem głową podwyższył prowadzenie gospodarzy.

• Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

1:0 - Michalec (7), 2:0 - Kowalczyk (86)

Stomil: Skiba - Bucholc, Jarosz, Wełnicki, Kubań - Piotr Głowacki, Trojak, Stromecki (78 Jegliński), Lech, Kun (69 Zając) - Góral (72 Śledź)