Olszytnianie przywożą tylko punkt

2011-03-27 16:54:51 OKS 1945 Olsztyn, Ruch Wysokie Mazowieckie

Paweł Alancewicz strzelił już trzecią bramkę w rundzie jesiennej. Fot. Artur Szczepański

Długo prowadzili, ale ostatecznie nie dowieźli zwycięstwa. Na wyjeździe piłkarze OKS 1945 Olsztyn zremisowali 1:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Olsztynianie podtrzymali wiosenną passę meczów bez porażki i niechlubną passę meczów bez zwycięstwa w Wysokiem Mazowieckiem (nie wygrali tam już od jesieni 2004 roku). Jeden zdobyty punkt pozostawia niedosyt, ale kibice w Olsztynie powinni być z niego zadowoleni – to gospodarze byli w niedzielę bliżsi zwycięstwa.

- Do przerwy graliśmy dobrze, byliśmy stroną przeważającą i zasłużenie prowadziliśmy. Druga połowa była, niestety, zdecydowanie słabsza. Ruch był drużyną bardziej zdeterminowaną, stwarzał sobie sytuacje i zasłużenie wyrównał. Nie wiem, co miało wpływ na słabszą postawę zespołu po przerwie – podsumował Zbigniew Kaczmarek, trener OKS 1945 Olsztyn.