Liga gra! - IV liga

Stomilowcy musieli się nieźle namęczyć

2011-03-26 17:34:21 OKS II Stomilowcy Olsztyn, Błękitni Pasym

Marcin Gołębiewski (w jasnej koszulce) i Jacek Gabrusewicz strzelili po jednej bramce. Fot. Artur Szczepański

Na pewno nie aż tak trudnego meczu spodziewali się piłkarze OKS II Stomilowcy Olsztyn. Na inaugurację faworyzowani olsztynianie wyrwali punkty Błękitnym Pasym, wygrywając 2:1.

Błękitni od początku spotkania nastawili się na kontry i w pierwszej, przespanej przez Stomilowców, połowie świetnie im to wychodziło. Gdyby strzelili gola na 2:0, to pościg gospodarzy mógłby się nie udać, a tak po przerwie olsztynianie zagrali „swoje” i pewnie oraz zasłużenie zdobyli trzy punkty.

- Rywale byli lepsi, ale – mimo to – mogliśmy tu urwać punkty – uważa Tomasz Panikowski, obrońca Błękitnych, który w pierwszej połowie nie wykorzystał rzutu karnego. - Przy 2:0 zdecydowanie łatwiej byłoby nam się bronić. Mimo porażki nie było jednak źle i myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.