forBet promocja

News - Juniorzy

Dni Talentu, czyli nabór do Akademii Młodego Orła

2014-09-21 22:23:18 Akademia Młodego Orła

Nabór do Akademii Młodego Orła, fot. wmzpn.pl

Nabór do Akademii Młodego Orła, fot. wmzpn.pl

180 młodych piłkarzy zgłosiło akces treningu w nowo powstałej Akademii Młodego Orła. Niestety możliwość darmowych zajęć otrzyma tylko 104 zawodników. W weekendu odbyły się Dni Talentu, czyli nabór do Akademii Młodego Orła.

Akademia Młodego Orła będzie funkcjonowała w trakcie roku szkolnego od poniedziałku do piątku na orliku przy ulicy Jagiellończyka 32. Zimą zajęcia będą odbywały się w hali sportowej przy gimnazjum nr 5 w Olsztynie (ul. Konopnickiej 11).

- W kategorii Skrzat możemy przyjąć 32 osoby, w kategorii Żak 36 osób i w kategorii Orlik 36 osób. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone publicznie na stronie wmzpn.pl najpóźniej w piątek 26 września o godz. 12:00 - czytamy na stronie wmzpn.pl.

Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 29 września 2014 roku.

Funkcjonowanie Akademii Młodych Orłów jest finansowane przez Polski Związek Piłki Nożnej i Miasto Olsztyn. Dla dzieci udział w Akademii jest zupełnie bezpłatny. W kolejnych latach Polski Związek Piłki Nożnej będzie rozwijał projekt i zamierza otwierać Akademie Młodych Orłów również w innych miastach.

Dni Talentu, czyli nabór do Akademii Młodego Orła Dni Talentu, czyli nabór do Akademii Młodego Orła Dni Talentu, czyli nabór do Akademii Młodego Orła Dni Talentu, czyli nabór do Akademii Młodego Orła Dni Talentu, czyli nabór do Akademii Młodego Orła

http://dwadozera.pl/Dni-Talentu-czyli-nabor-do-Akademii-Mlodego-Orla,g759.html

rys

źródło: wmzpn.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
 # #  # # #  # 
 ##  #  # #  # 
 ##  ###### #  # 
 # # #  # #  # 
#  # #  # ####