Liga gra! - III liga - IV liga

Wyniki III oraz IV ligi: Granica Kętrzyn liderem

2014-09-14 20:44:39 Granica Kętrzyn, Polonia Pasłęk, Olimpia Elbląg, MKS Korsze

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Granica Kętrzyn wygrała 4:3 z Polonią Pasłęk i została liderem IV ligi. W III lidze Olimpia Elbląg zremisowała na wyjeździe, a Korsze przegrały z rezerwami Jagiellonii Białystok.

III liga:

•  Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze 3:0 (1:0)

1:0 - Pawłowski (24), 2:0 - Giełażyn (55), 3:0 - Pawlik (74)

• Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Elbląg 0:0

WYNIKI SOBOTNICH SPOTKAŃ III LIGI

IV liga:

• Granica Kętrzyn - Polonia Pasłęk 4:3

WYNIKI SOBOTNICH SPOTKAŃ IV LIGI

1. zyx 2014-09-16 08:20:24 (n***-***-***.opera-mini.net) #48003 0:0 zgłoś

Zebys ty nie pajacowal, widac ze chlopak sie stara walczy o kazda pilke. Wiec zazdrosna czerwona swinio wyluzuj.

2. ???? 2014-09-15 20:39:58 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #48001 0:0 zgłoś

Rokicki to niech idzie do mragovii i tam dalej pajacuje ...

3. kib 2014-09-15 09:44:19 (aeny***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47992 0:0 zgłoś

W poznaniu mozna studiowac i w olsztynie mozna i nawet w ketrzynie teraz mozna studiowac.

4. zyx 2014-09-15 07:58:58 (n***-***-***.opera-mini.net) #47991 0:0 zgłoś

a po chu....mu te studia?:) niech zostanie bo super gra chlopak

5. kks 2014-09-14 22:25:33 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #47988 0:0 zgłoś

Rokicki wyjeżdża na studia do Poznania.

6. kibic 2014-09-14 21:34:04 (n***-***-***.opera-mini.net) #47983 0:0 zgłoś

wie ktos moze co bedzie z rokickim czy dzis to byl jego ostatni mecz w granicy czy to tylko plotka?

7. mars 2014-09-14 21:31:27 (dtd***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47982 0:0 zgłoś

Przebieg meczu w ketrzynie ,01 blazewicz,11 rokicki,21 rokicki 22 ? Tak do przerwy,po przerwie 23 blazewicz,33 wojnicki,43 szerszen,w tym meczu dwa razy prowadzila polonia 10 i 32 i dwa razy granica 21 i te na 43 ,dalo ostateczny wynik,goscie z pasleka grali z kontry ,wybitnie wyroznili sie u nich blazewicz ktorystrzelil dwa gole i mial jedna asyste,oraz bramkarz ktory w pierwszej polowie wykazal sie niesamowitym refleksem na miare wyzszych lig i w wielu'sytuacjach byl bardzo opanowany.