Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Granica Kętrzyn wskoczy na I miejsce?

2014-09-13 23:01:34 Warmiak Łukta, Granica Kętrzyn, Polonia Pasłęk, Pisa Barczewo, Mrągowia Mrągowo

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Artur Szczepański

Lider IV ligi Warmiak Łukta przegrał 0:3 w Rynie z Mamrami Giżycko. Dzięki temu Granica Kętrzyn ma szansę zostać liderem IV ligi. Musi tylko w niedzielę wygrać na własym stadionie z Polonią Pasłęk. Wysokie zwycięstwa odniosły drużyny Mrągowii Mrągowo oraz Pisy Barczewo.

• Granica Kętrzyn - Polonia Pasłęk (16)

1. do kks 2014-09-17 11:28:02 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #48029 0:0 zgłoś

Prawda.

2. kks 2014-09-14 20:31:16 (n***-***-***.opera-mini.net) #47979 0:0 zgłoś

wie ktos moze co z rokickim bo sluszalem ze dzis jego ostatni mecz w granicy czy to tylko plotka?

3. stiv 2014-09-14 19:14:28 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #47977 0:0 zgłoś

wolam juz 7 raz, trenerze bks victorii odejdz pan i nie rob farsy z druzyny nie kazdy mgr.jest dobrym trenerem przyklad f.smuda ktory nawet nie ma matury.a jak prowadzi wisle?

4. Uts 2014-09-14 15:22:01 (public***.cdma.centertel.pl) #47963 0:0 zgłoś

Kto dopuscil "obiekt" Kozlowa do 4ligi??

5. mars 2014-09-14 14:42:03 (aenv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47961 0:0 zgłoś

Czy granica ,liderem ?Walczyc trzeba do konca ,liderem byla juz dwa razy.

6. Akol 2014-09-14 14:35:01 (abxv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #47959 0:0 zgłoś

Sędziowanie w Wikielcu skandaliczne mówię to obiektywnie, 44 minucie zepsuł cały mecz pokazując nie słusznie czerwoną kartkę dla gracza z Wielbarka.

7. do ozos 2014-09-14 00:33:06 (***-***-***-***.bartnet.pl) #47938 0:0 zgłoś

Stomil II jest słaby i tyle. Bez wzmocnień z 1 zespołu spadek do okręgówki. No niestety taki są realia.

8. Bks 2014-09-14 00:29:52 (***-***-***-***.bartnet.pl) #47937 0:0 zgłoś

Trenerze Victorii odejdź pan. Dość tego mam. Jeżdżę na każdy mecz Vikci i żal straszny co pan z tych chłopaków robi. Drugie połowy są lepsze bo wtedy skład jest optymalny. Zagrajmy w takim zestawieniu od 1min. Albo odejdź oan.

9. ozos 2014-09-13 23:56:18 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #47932 0:0 zgłoś