forBet promocja

Temat dwadozera.pl - III liga

dwadozera.pl przed startem III ligi. Zobacz, co sądzą nasi redaktorzy!

2014-08-08 18:54:26 III liga, zapowiedź, dwadozera, Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Płomień Ełk, Olimpia Olsztynek, Concordia Elbląg

Dziennikarze dwadozera.pl o III lidze!

Dziennikarze dwadozera.pl o III lidze!

Redaktorzy dwadozera.pl postanowili wytypować to, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie III ligi. Każdy z nich odpowiedział na 4 pytania.

Pytania skierowane do redaktorów były następujące:

1. Kto jest faworytem do wygrania ligi?

2. Jakie 4 drużyny spadną do IV ligi?

3. Jaki transfer zasługuje na miano najciekawszego?

4. Co było największą wtopą lata?

Zobaczcie, jakie przewidywania na sezon 2014/2015 w III lidze mają dziennikarze dwadozera.pl!

 

Rys

1. To będzie wyjątkowo ciekawy sezon. Od awans będą się biły cztery drużyny: Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda oraz Płomień Ełk. Ligę wygra... Olimpia Elbląg. Doświadczony zespół, za którym stoją kibice. Atmosfera na trybunach to będzie ich największy atut. Nie jestem przekonany, że tworzenie potężnej armii zaciężnej będzie skazane na sukces w tej lidze.

2. Concordia Elbląg, Puszcza Hajnówka, Dąb Dąbrowa Białostocka, Olimpia Olsztynek.

3. Ciężko jednoznacznie wskazać... Wymienię klika: Grzegorz Naczas (Huragan Morąg->Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Piotr Łysiak (Stomil Olsztyn->Sokół Ostróda), Michał Miller (MKS Korsze->Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie).

4. Zniknięcie z piłkarskiej mapy III ligi Barkasu Tolkmicko. Balonik był nadmuchiwany, nadmuchiwany i pękł! Oby podobnie nie było w Nowym Mieście Lubawskim. Scenariusz jest podobny. Potężny sponsor, głośne nazwiska, wielka napinka...

 

Raf

1. Sezon zapowiada się na wyjątkowy. Na wygraną w lidze zęby ostrzy sobie co najmniej 5-6 ekip. Mam przeczucie, że sprawa rozstrzygnie się między Olimpią Elbląg, Sokołem Ostróda i Płomieniem Ełk, przy czym kciuki trzymam oczywiście za ostródzian. Nie wierzę w Drwęcę, której inne drużyny będą starały się pokazać, że nie wszystko można kupić. No chyba, że drużyna z Nowego Miasta awansuje, jak to ma w zwyczaju, przy zielonym stoliku...

2. Mam nadzieję, że ligę opuszczą same drużyny z Podlasia. Jestem lokalnym patriotą, więc trzymam kciuki za naszych! Hajnówka, Wasilków, Dąbrowa i Grajewo to moja wymarzona czwórka spadkowiczów.

3. Bardzo ciekawie jest, chyba jak co roku, w Concordii Elbląg. Po „zaciągu” hiszpańskim, przyszedł czas na Japonię. Trener, do tej pory specjalizujący się w szkoleniu dziewczyn z Kraju Kwitnącej Wiśni, do tego kilku piłkarzy. Klimat ze śródziemnomorskiego w Elblągu zamienił się tym razem na orientalny. Co z tego wyniknie – wyjdzie w praniu. Być może nad Zalewem Wiślanym znajdą nowego Tsubasę. Oby tylko nie skończyło się to zbiorowym harakiri.

4. Dopuszczenie Drwęcy do rozgrywek III ligi. Gdyby Olsztynek albo Gołdap zrezygnowały z gry po uzyskaniu sportowego awansu, nikt żadnych obiekcji by nie miał. Słyszałem, że prezes Drwęcy mówił, jeszcze w trakcie sezonu, że jeżeli jego zespół nie wywalczy sportowego awansu, to nie będzie „kombinował”. Rzeczywistość okazała się jednak inna i zobaczymy w gronie trzecioligowców zespół, który nie był na tyle silny, by dostać się do ligi w sportowej rywalizacji. To zabija ducha sportu. Może teraz czas kupić sobie jakiegoś pierwszoligowca i przenieść go do Nowego Miasta?

 

TS

1. Moim zdaniem walka o 1. miejsce rozegra się między Olimpią Elbląg i Sokołem Ostróda, ponieważ obie ekipy mają zdecydowanie najsilniejsze kadry. Na pewno namiesza Płomień Ełk, ale tak czy inaczej na dwóch czołowych pozycjach zobaczymy dwie wymienione przeze mnie drużyny.

2. ... zespoły z Podlasia. Najcieplej z naszych będą mieć chyba Olimpia Olsztynek i Start Działdowo, ale wierzę, że wszystkie ekipy z Warmii i Mazur zachowają ligowy byt.

3. Łukasz Kuśnierz - w mojej opinii to najlepszy zawodnik tej ligi i piłkarz przez duże "P". Dobrymi ruchami było sprowadzenie Łysiaka do Sokoła czy Piceluka także do Drwęcy, ale najwięcej swojemu zespołowi da według mnie Łukasz.

4. Hurtowe sprowadzanie wątpliwej jakości obcokrajowców z trenerem na czele do Concordii Elbląg. Zagranicznych zawodników i szkoleniowców niech ściągają zawodowe kluby z ekstraklasy, I i II ligi, a niżej niech grają zdolni Polacy.

 

Luc

1. Stawiam na Olimpię Elbląg, której naprawdę niewiele zabrakło do utrzymania w II lidze. Tak doświadczony zespół powinien nadawać ton rywalizacji w stawce, choć w tym roku kolejka do mistrzostwa i walki o awans jest wyjątkowo długa. Na pewno to będzie ciekawy sezon.

2. Równie trudna sprawa do typowania. Wskażę dwóch beniaminków, po jednym od nas i z Podlasia oraz Warmię Grajewo. Czwarty spadkowicz może być naprawdę dużą niespodzianką, bo różnice pewnie będą niewielkie. Z drugiej strony ciekawe, czy wszyscy dotrwają do końca sezonu, bo na III ligę trzeba sporo kasy i zapału.

3.Oczy wszystkich z pewnością skierowane są na zachód województwa, bo w Drwęcy czy Sokole działo się bardzo dużo, ale nie próżnował także Płomień. Oglądając mecze ełczan zwróćcie uwagę na Bartłomieja Danowskiego, nowego bramkarza zespołu. Jeśli Kamil Jackiewicz zachowa skuteczność, a drużyna podciągnie się w defensywie, to w Ełku znów będą do końca walczyli o „majstra”.

4. Kilka dni przed ligą zazgrzytało w Korszach, choć klub z małego miasteczka do niedawna był stawiany za wzór, bo potrafili zbudować klimat dla piłki, grają swoimi i robią wyniki. Zobaczymy, ile będzie znaczył MKS bez Millerów. Ciekaw jestem też Drwęcy. Obejrzę zespół z Nowego Miasta Lubawskiego w sobotę w Białej Piskiej. Na papierze są mocni, ale interesuje mnie podejście zawodników, zachowanie „ławki”. W końcu wzięli licencję od Barkasu, który rok temu też był w gronie faworytów, a ledwo dograł sezon.

 

AA

1. Wakacyjna przerwa przyniosła sporo zmian - do ligi spadły ciekawe zespoły z Elbląga i Zambrowa, a przecież mamy też broniącego tytułu Sokoła czy Drwęcę skupującą wyróżniających się graczy. Zapowiada się niezwykle ciekawa walka, myślę, że rozpoczynające się w sobotę rozgrywki przyniosą nam wiele emocji. Faworyt? Ciężko wskazać jednego - gdybym dziś musiał zagrać u buka postawiłbym na Olimpię. Tę z Zambrowa lub z Elbląga.

2. Dąb, Hajnówka, Wasilków i Łomża - to oczywiście zestawienie najlepsze dla naszego województwa. Tak wesoło jednak nie będzie, choć zespoły z Hajnówki i Wasilkowa nie będą mieć prostego zadania. Te dwie ekipy wymienię już teraz, z dwiema innymi wstrzymam się parę kolejek.

3. Hm, ciężko stwierdzić, bo trochę się na tym III-ligowym rynku działo. Drwęca kupowała na potęgę, ale też chyba za dużo i mam mieszane przeczucia co do gry tego zespołu w rundzie jesiennej. Niemniej to chyba oni są autorami najciekawszego ruchu transferowego - wydaje się, że Łukasz Kuśnierz w największym stopniu będzie odpowiedzialny za grę i wynik Drwęcy.

4. W pierwszej chwili pomyślałem o licencji dla Drwęcy i całym tym cyrku z Barkasem. Szkoda, że w Tolkmicku pomyśleli w taki właśnie sposób, szkoda, że to się wszystko tak skończyło tam. Ale to ich podwórko, ich klocki, my możemy jedynie pokręcić głowami i przypomnieć przykłady innych miast. Wtopą jest też Concordia i kontynuowanie projektu z wesołą gromadką obcokrajowców zamiast rodzimych chłopaków. Ale przynajmniej dodadzą lidze kolorytu ;)

 

Michał Libuda

1. Faworytów jest kilku. Dla mnie będzie to jednak zestaw klubów, walczących o promocję. Tutaj trzeba zaznaczyć Olimpię Elbląg, Olimpie Zambrów czy Sokół Ostróda. Gdy trzecią ligę zdominuje klub z poza tego tercetu to będzie duże zaskoczenie dla sympatyków miejscowej piłki nożnej.

2. Odnośnie spadkowiczów, trudno jest powiedzieć.

3. Łukasz Pietroń z Elbląga zdominuje tę ligę.

4. Wydaje się, że rozpad zespołu z Tolkmicka.

 

Piotr Gajewski

1. Tak silna ta liga nie była dawno. Albo i nigdy. Faworytem nr 1 jest oczywiście Olimpia Elbląg, ale jeszcze silniejszy niż w ubiegłym sezonie będzie mistrz III ligi z Ostródy. Ponadto namieszają Drwęca, Concordia i Olimpie - z Zambrowa i z... Olsztynka.

2. Spośród ekip z naszego województwa problemy mogą mieć Znicz Biała Piska i beniaminek z Gołdapi. Jestem jednak przekonany, że co najmniej dwóch spadkowiczów będzie z Podlasia.

3. Podpisanie przez Sokół umowy z Krzysztofem Filipkiem. To gość, który, nie tylko na tym poziomie, może zrobić różnicę! Myślę, że stanie się jednym z liderów niesamowicie rozsądnie budowanej ekipy z Ostródy.

4. Zniknięcie Barkasa Tolkmicko i burzliwe rozstanie Mirosława Millera z MKS Korsze. To pierwsze zdarzenie ma mało wspólnego ze sportem, a drugie jest po prostu smutne. MKS był budowany przez lata na swoich chłopakach, a teraz okazało się, że i w tak sympatycznej drużynie zdarzają się bardzo poważne kwasy.

 

Paju

1.  Moim zdaniem Olimpia Elbląg jak najszybciej będzie chciała wrócić do grona drugoligowców i właśnie ta drużyna wygra ligę. Coś mi się wydaje, że mistrza III ligi poznamy dopiero w ost. kolejce.

2. Najlepiej, aby spadło dużo zespołów z Podlasia. ;) Nie no... prawdę powiedziawszy to z Podlasia spadną według mnie piłkarze z Narewki i z Grajewa. 

3.  Najciekawszy był kierunek transferowy Concordii Elbląg.

4. Szkoda, że w Concordii dalej jest prowadzona polityka transferowa, która polega na sprowadzaniu zagranicznych zawodników. Ponadto sprawa Drwęcy... Koledzy już się wyżej rozpisali, także tyle ode mnie w tej kwestii.

 

 

A Wy? Jak byście odpowiedzieli?

Zebrał Raf

Komentarze

 1. kibic 2014-08-11 09:31:25 (***-***-***-***.ip.skylogicnet.com) #46900 0:0 zgłoś

  Najlepiej żeby Dąbrowski sędziował baranie! już raz wam w życiu sędziował.

 2. do obserwator 2014-08-10 22:03:22 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46896 0:0 zgłoś

  sedzia z ilawy ktory nigdy dobrze nie zyczyl drwecy ! dramat ! glupi zauwarzy ze po pierwszej polowie 1 do 0 dla drwecy to co robi sedzia z ilawy ? robi tak zeby w wikielcu i ilawie nie faworyzowali drwecy ! w ciagu 15 minut daje 2 karne i 7 zoltych kartek. to oczywiste jak ma grac druzyna jak 7 zawonikow zagrozonych jes wylotem ! sedzia musi byc neutralny a nie ten co chce udowodnic ze ilawa jest lepsza

 3. znam nml 2014-08-10 21:54:01 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46893 0:0 zgłoś

  a czy wy durnie pajace wiecie wogole kto jest prezesem Drwecy ? nic nie wiecie , z waqs redaktorzy jak ze mnie minister, pajace ! piszecie qa nie wiecie o kim ? jak ludzie maja wam wierzyc glupcy

 4. OE 2014-08-09 22:44:07 (ool-***df***.dyn.optonline.net) #46838 0:0 zgłoś

  Pierwsza kolejka i od razu zimny prysznic na łepetyny kombinatorów z NML. Do gościa o nicku O(L)IMPIA: skąd wziąłeś te 2 mln ha ha ha. Chyba jeszcze z I ligi. Jak jest pół z tego, to dobrze, chociaż też wątpię w to.

 5. do kibicow barkasu 2014-08-09 22:12:10 (***-***-***.ntlworld.ie) #46830 0:0 zgłoś

  jak szkukasz kasy o ile taka byla poza umowa zapytaj lubu dubu .... naszego klubu ;)

 6. mars 2014-08-09 20:12:59 (dtl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46822 0:0 zgłoś

  Ale niech choc jeden zawodnik z tej ligi zagra w przyszlosci na Mundialu to bedzie okey.

 7. mars 2014-08-09 20:10:04 (dtl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46821 0:0 zgłoś

  Taka kopanina niezorganizowana mnie nie interesuje.

 8. Hej 2014-08-09 19:29:51 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46814 0:0 zgłoś

  hej hejterzy warmińsko-mazurscy bierzcie przykład z Podlasia. Tam nikt nikogo nie hejtuje, po prostu mają klasę. Jestem za Drwęcą, ale się tego nie wstydzę. Tak jak kokos pisze -zawsze musicie mieć "chłopca do bicia"

 9. kacz 2014-08-09 19:09:39 (***-***-***-***-dynamic-customer.profibernet.dk) #46813 0:0 zgłoś

  dreweca zostala zgwalcona

 10. do RAF 2014-08-09 18:49:51 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46808 0:0 zgłoś

  I Drwęca przegrala. 3:1 i co? Jestem kibicem drwecy. Ale wiem, ze nie grają pieniądze tylko pilkarze, ludzie. Sport pokaże gdzie jest Drwęca ale nie rozumiem dlaczego wy się tu spinacie. Będzie źle to Drwęca spadnie i za rok będzie inna drużyna do pastwienia.

 11. obserwator 2014-08-09 18:45:31 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #46807 0:0 zgłoś

  znicz - dryweca 3-1 hahahahahah

 12. MichalzPlomienTV 2014-08-09 18:40:28 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #46806 0:0 zgłoś

  1-0 Sokól wygrywa z Korszami. Olimpia Zambrów też wygrywa poki co 1-2 ze Startem Działdowo,

 13. Do Raf 2014-08-09 18:36:57 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46805 0:0 zgłoś

  Dobrze niech będzie kupiony awans dla ciebie. Nowe miasto pomoglo barkasowi, kupiono dlugi klubu i uratowano ludzi którzy i tak toneli w nich. Postąpiono zgodnie z prawem, wszystko jest ok. Ale dla ludzi którzy maja bol dupy bo ktoś awansowal i braly w tym udzial pieniadze , to zawsze będzie bol dupy. Tak jak niżej, byl plomien, byli poznan, jest Drwęca i w następnym sezonie będzie następny klub nad którym będzie bol dupy. Liga zweryfikuje gdzie sportowo jest drweca. Przegrywa 2:1 ze zniczem do 73 minuty. Także ja juz nie rozumiem ludzi.

 14. sort 2014-08-09 16:56:02 (acfe***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46804 0:0 zgłoś

  Znów Kokos bredzi coś o przepisach, chłopie poziom twoich wpisów świadczy o tym że miałbyś problem z przeczytaniem i zrozumieniem instrukcji obsługi ręcznego młynka do pieprzu, a co dopiero dokumentów przez prawników. Odstaw qrwa te tabletki, dobrze radzę -ODSTAW.

 15. kibic płomienia 2014-08-09 16:52:14 (public-gprs***.centertel.pl) #46803 0:0 zgłoś

  Drwęca się w tej rundzie nie liczy, pierwsze lanie już dziś w białej. Nazwiska są lecz zespołu nie ma!

 16. płomień kibic 2014-08-09 16:48:08 (public-gprs***.centertel.pl) #46802 0:0 zgłoś

  4;2 dla płomienia ;) Jaca 3 bramki ;)

 17. kibice barkasu 2014-08-09 15:08:21 (aecf***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46798 0:0 zgłoś

  Należy podziękować naszym działaczom za zniszczenie naszego klubu.!!! Gdzie jest kasa za sprzedaż licencji??? Ta wzieta pod stołem.

 18. kokos 2014-08-09 14:27:13 (acag***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46796 0:0 zgłoś

  do wściekły borsuk: ja podałem ciekawostkę o której pseudo redaktorzy nie wspomnieli, na temat innych zawodników i drużyn też mam wiele ciekawych spostrzeżeń ale nie będę o nich pisał bo mi za to nie płacą, a nie ma nic za darmo, kolejna sprawa to nie podoba mi się jak niektórzy piszą komentarze: kolega pod nickiem DO RAF- pisząc do redaktora, że jest idiotą tylko sprawiasz, że koleś będzie miał większe przekonanie iż nie mija się z prawdą i swoimi wypocinami będzie nadal prowadził czarny pijar w stosunku do Drwęcy,a bezmózgie imbecyle jak stado baranów będzie szło za jego argumentami, które obali każdy myślący i mający własne zdanie kibic, w zeszły sezonie nie pasował większości Płomień, w tym jest Drwęca, karuzela się kręci. Powiem jeszcze jedno jeżeli uważacie, że tylko i wyłącznie coś związanego z korupcją miał pan prezes Drwęcy to muszę was sprowadzić na ziemię, że w niektórych klubach i to są wasze kluby działają do tej pory ludzie mający wiele więcej na sumieniu tylko ich nie złapano, niektórzy z nich są działaczami inni, trenerami,a jeszcze inni (o zgrozo) wychowują młodzież, a niektórych uważacie za legendy :)

 19. misiek 2014-08-09 14:08:48 (***.morag.vectranet.pl) #46795 0:0 zgłoś

  No dobra mały człowieczku z NML, niech ci będzie, awans kupiony ale zgodnie z przepisami hahaha, bo chyba tak jak koleś poniżej napisał, nie twierdzisz, że awans nie został kupiony, wywalczyć go z tego co poamiętam nie wywalczyliście ???

 20. maxi 2014-08-09 14:02:08 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #46794 0:0 zgłoś

  nie kupiony awans?dobre.a jak nazwac to że 6. drużyna IV ligi awansuje do III ligi?to tak jakby powiedzieć że celtic był lepszy od legii bo przecież awansował do IV rundy. a wszystko to robi prezes który miał zarzuty korupcyjne w związku z kupowaniem meczów w tym samym klubie. chora ta polska piłka.

 21. Do Raf 2014-08-09 13:27:18 (dtl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46790 0:0 zgłoś

  Jestes durniem. Poczytaj trochę o przepisach i nie mów mi, ze kupujemy awans przy stoliku. Drwęca wygrala jesienna rundę, zabrakło szczęścia na poczatku rozgrywek i byylby awans. Poza tym to najstarszy klub na warmii i mazurach, ma tradycje, kibiców. Ale Ty placzesz, jak typowa ostroda, morag czy inne boby. Nie jesteś po prostu odpowiednim gościem do komentowania takich rzeczy. Ale przecież jesteś Raf i masz prawo, nie? Gowno wiesz, w dupie bules. Tyle

 22. Wściekły Borsuk 2014-08-09 12:50:44 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #46785 0:0 zgłoś

  @ kokos: idąc twoim tokiem rozumowania :Tam gdzie jest Kuśnierz tam nie ma mistrza.Patrz Mrągowia i później Płomień :-). Mimo ze uważam że to naprawdę klasowy zawodnik :-)

 23. kokos 2014-08-09 12:42:35 (acag***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46782 0:0 zgłoś

  i jeszcze jedno czy któryś z wspaniałych redaktorów zauważył, że gdzie jest Kuśnierz tam mają króla strzelców, odpowiednio Machniak w Mrągowii i Jackiewicz w Płomieniu, czytając o Pietroniu spadłem z krzesła i na brzuchu pojawiają się zakwasy związane z wybuchem śmiechu kolo zdominuje ligę dobre, nowy kącik z żartami dwadozera otworzyło, w tej lidze znajdzie się z kilkunastu takich jak on i z 10 lepszych :)

 24. kokos 2014-08-09 12:34:35 (acag***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46781 0:0 zgłoś

  do kolegi niżej, chłopie nie ma się co spinać jakby byli mistrzami pióra nie pisali by dla "dwadozera", kolejna sprawa to koleszka RAF: widzę, że skręca was w tej Ostródzie z zazdrości, oj ta zła Drwęca :) poczytaj przepisy bo się błaźnisz wypocinami, ja mam nadzieje, że awans wywalczy Olimpia Elbląg, Elbląg powinien mieć przynajmniej 2 ligę, jeden plus z zamieszaniem związanym z Drwęcą to taki, ze się teraz wszyscy odpier... od Płomienia Ełk, nowy wspólny wróg się znalazł teraz małe pieski będą gryzły :)

 25. ktoś 2014-08-09 12:07:15 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #46780 0:0 zgłoś

  Panowie nie nazywajcie sie redaktorami! Co to ma być? Strona jest kiepska jakich mało! Faworyzowanie niektorych drużyn widac gołym okiem a to brak profesjonalizmu.

 26. .. 2014-08-09 11:23:36 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46774 0:0 zgłoś

  spokojnie drweca awansuje, tylko poczekajmy ktory klub z 2 ligi bedzie potrzebowal pieniedzy;]

 27. MIESIEK 2014-08-09 11:20:57 (***.morag.vectranet.pl) #46773 0:0 zgłoś

  No to koleś o pseudonimie Paju się popisał hahaha. Narewka spadnie? Raf najlepsze odpowiedzi, pięknie wypunktowałeś Drwęcę i kupienie awansu, bo inaczej tego nie można nazwać.

 28. Paddy 2014-08-09 11:13:04 (sub***-***-***.elpos.net) #46771 0:0 zgłoś

  @Paju ... spadnie Narewka ... trzeba było chociaż zobaczyć spośród jakich drużyn możesz wybierać :P Winszuję obeznania w tematyce ...

 29. do Paju 2014-08-09 11:02:23 (abyz***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #46768 0:0 zgłoś

  Paju - Narewka to może mieć ciężko ze spadkiem w tym sezonie;]

 30. Do ponizej 2014-08-09 10:41:12 (***.***.***.***) #46767 0:0 zgłoś

  Skoro jest tak dobrze, piłkarze, budżet, pieniądze, to czemu was dymali w II Lidze ?? Tam nie nie dało rady to tutaj spadacie i znowu teksty typu...bez napinki, ale uwazajcie Olewam krzykaczy i napinaczy przed monitorem, przyjedziesz do nas, zerzniemy w tyłek i skończy się pierdolenie głupot

 31. O(L)impia 2014-08-09 10:20:55 (***.elblag.vectranet.pl) #46766 0:0 zgłoś

  bez zadnej napinki ale w tej lidze mistrz może być tylko jeden- OLimpia ELbląg- inny wynik bedzie ogromną niespodzianka. Szanujemy inne ekipy w tej lidze, ale to My mamy za sobą kibiców(miasto 127000 mieszkanców), sponsorów( budzet ponad 2mln), najlepszego treneiro w woj.bagnistym oraz związek jak najszybciej bedzie chciał nas kibiców Olimpii pozbyc się z lokalnego rynku i wypchac wyzej. Zagrożenia- Olimpia Zambrów, oprócz 3 graczy zespół się nie osłabił i to podlaski związek prowadzi w tym roku rozgrywki. ZÓŁTO-BIAŁO-NIEBIESCY

 32. furman 2014-08-08 21:11:52 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #46759 0:0 zgłoś

  Warmia Grajewo- Huragan Morąg 3-2 , liga rozpoczęta

 33. ... 2014-08-08 20:05:46 (***.business.static.vectranet.pl) #46758 0:0 zgłoś

  prezes DRWĘCY miałem okazję go widzieć,jeden z większych chamów warmińsko-mazurskiej piłki - szkoda

 34. xD 2014-08-08 19:41:18 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #46757 0:0 zgłoś

  Wy się najwięcej znacie haha redaktorzy za dyche

 35. haha 2014-08-08 19:38:08 (public***.cdma.centertel.pl) #46756 0:0 zgłoś

  wy i redaktorzy ? dobre!

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #  # 
## ## #   #  # 
# ## # ##### #  # 
#  # #   #  # 
#  # #    # # 
#  # ######  ##