forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga - Inne - Kibice - A klasa - B klasa - I liga

Jackiewicz Piłkarzem Września. Kto wygra w październiku?

2013-11-10 00:52:28 Piłkarz Miesiąca, Kamil Jackiewicz, Dominik Kun, Bartosz Dobroński, Piotr Piceluk, Michał Mościński, Krzysztof Dąbkowski, Anton Kołosow

Kamil Jackiewcz pogrąża kolejnych rywali. Fot. Piotr Piercewicz

Kamil Jackiewcz pogrąża kolejnych rywali. Fot. Piotr Piercewicz

Trochę zamuliliśmy, ale już odrabiamy zaległość. Kamil Jackiewicz z ełckiego Płomienia to naszym zdaniem Piłkarz Września. Kto zostanie Piłkarzem Października? Zależy już od Was!

Przypomnijmy. Nagroda „Piłkarz Miesiąca” to nowość dwadozera.pl, którą wprowadzamy z początkiem sezonu, z delikatnym poślizgiem. Co miesiąc, wspólnie z Wami będziemy wybierać Piłkarza Miesiąca na Warmii, Mazurach i Powiślu. Piłkarzem Miesiąca za lipiec i sierpień został Anton Kołosow z Olimpii Elbląg. Piłkarza Września mieliśmy wybrać wspólnie z Wami, ale – jak napisaliśmy – troszkę zamuliliśmy. Głos oddajemy Wam dopiero teraz, podsumowując październik.

A wrzesień? Mieliśmy lekki dylemat, czy ponownie nie wręczyć nagrody Antkowi. Znowu był w gazie, strzelał ważne gole. Świetnie prezentował się też Piotrek Skiba, no, ale Stomil jakoś nie zachwycał, więc odpuściliśmy. Postawiliśmy na KAMILA JACKIEWICZA, który – podobnie jak Antek Kołosow – we wrześniu utrzymał formę z wakacji (nie mylić z formą wakacyjną) i nadal strzelał jak na zawołanie. Cztery mecze – cztery gole; regularność wzorowa.

W nagrodę Kamil, podobnie wcześniej Anton i jak każdy kolejny Piłkarz Miesiąca, w przyszłym tygodniu otrzyma od nas voucher o wartości 100 PLN ufundowany przez firmę R-GOL. Jedni napiszą, że fajnie, inni, że za mało; my uważamy, że miły gest. Upominek można wykorzystać przy zakupie dowolnych piłkarskich butów na www.R-GOL.com. Jest z czego wybierać! ;)

A październik? Tym razem oddajemy głos w Wasze ręce!

Nominowaliśmy pięciu gości, którzy – naszym zdaniem – najbardziej zasłużyli na nagrodę Piłkarza Miesiąca w październiku, a Wy macie wybrać, kto ją dostanie. Nominowani to:

 • Dominik Kun (Stomil Olsztyn)
 • Piotr Piceluk (Sokół Ostróda)
 • Michał Mościński (Rominta Gołdap)
 • Bartosz Dobroński (Warmia Olsztyn)
 • Krzysztof Dąbkowski (Start Działdowo)

Nie ukrywamy, kolejność nie jest przypadkowa. Tak widzielibyśmy to my. Jak ocenicie Wy – Wasza sprawa ;)

Głosujemy przez Facebooka, a dokładnie przez nasz fanpage. O tym, kto otrzyma nagrodę i tytuł, zadecyduje liczba tzw. lajków pod zdjęciem. Macie do wyboru pięć opcji. Głosujemy do 15.11.2013, a więc do najbliższego piątku.

TU MOŻECIE ODDAWAĆ GŁOSY („LAJKI”)

PG

Komentarze

 1. Makumba 2013-11-13 01:37:52 (public***.cdma.centertel.pl) #39507 0:0 zgłoś

  a nagrody dla tych co lajkuja ? w kazdych roznych konkursach zawsze nagrody tez otrzymuja ci co oddaja glosy, co do waszego "zamulania" to jest juz u was norma hehe

 2. Warmiak 2013-11-10 13:52:13 (***.***.***.***.bransat.pl) #39383 0:0 zgłoś

  Za mało jest piłkarzy nominowanych.Nie oddaję głosu na żadnego!

 3. Bazyliszek 2013-11-10 13:15:38 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #39380 0:0 zgłoś

  Czemu lajki, wieczna promocja facebooka Nie można zrobić sondy na stronie dwadozera, nie każdy ma konto na fb, wiem, wiem to hardcore nie mieć tam konta, ale tak bywa.

 4. aron 2013-11-10 13:14:20 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #39379 0:0 zgłoś

  Dominik Kun, zdecydowanie

Dodaj swój komentarz

           
##### ###### #### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
##### #   # # # 
#  # #   #  # 
#  # ###### ### #