forBet promocja

News - Puchar Polski

Zaległe 3 spotkania WPP. Bank Spółdzielczy w Szczytnie sponsorem rozgrywek

2023-03-21 21:28:48 Wojewódzki Puchar Polski, Sokół Ostróda, Mazur Ełk, Concordia Elbląg, Granica Kętrzyn, Orzeł Janowiec Kościelny, DKS Dobre Miasto

Bank Spółdzielczy w Szczytnie sponsorem Wojewódzkiego Pucharu Polski. Fot. wmzpn.pl

Bank Spółdzielczy w Szczytnie sponsorem Wojewódzkiego Pucharu Polski. Fot. wmzpn.pl

W środę (22 marca 2023 roku) odbędą się trzy zaległe spotkania Wojewódzkiego Pucharu Polski. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że sponsorem rozgrywek został Bank Spółdzielczy w Szczytnie.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

- Na podpisaniu tej umowy skorzystają przede wszystkim kluby – mówi Marek Łukiewski, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. - Podniesiemy nagrody dla najlepszych klubów w Wojewódzkim Pucharze Polski. Do tej pory nagrody finansowe otrzymywali finaliści, a zespoły, które odpadły w półfinale dostawały sprzęt sportowy o wartości 2500 zł. Teraz ta nagroda zostanie prawdopodobnie powiększona do 4000 złotych. Nagrodzone zostaną również kluby, które odpadną w 1/4 Finału. One prawdopodobnie otrzymają kwotę 2000 zł, do wykorzystania na sprzęt sportowy.

– Dzisiejsze podpisanie umowy zwieńcza już rozpoczętą współpracę i określa jej ramy – powiedział Krzysztof Karwowski, Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Myślę, że to będzie ciekawe przedsięwzięcie zarówno dla Banku, jak i dla Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Współpraca ta daje szansę rozwoju piłki nożnej w województwie. Dzięki tej współpracy, nie tylko stajemy się sponsorem pucharowych rozgrywek, ale również promujemy Nasz nowy produkt “Konto Kibica”, dzięki któremu kibic każdego zespołu w województwie warmińsko-mazurskim, przy współpracy z bankiem, może stać się dodatkowym sponsorem tego klubu.

Kursy na dwa spotkania 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski oferują zakłady bukmacherskie forBET.

W środę (22 marca) zostaną rozegrane trzy zaległe spotkanie 1/8 finału WPP:

Orzeł Janowiec Kościelny - DKS Dobre Miasto (godz. 15)

Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg (godz. 17)

 • Wygrana gospodarzy: 3.75
 • Remis: 3.90
 • Wygrana gości: 1.70

Mazur Ełk - Sokół Ostróda (godz. 15)

 • Wygrana gospodarzy: 7.10
 • Remis: 5.00
 • Wygrana gości: 1.30

Wcześniej do 1/4 finału awansowały: Jeziorak Iława, Znicz Biała Piska, Tęcza Biskupiec, Polonia Pasłęk oraz Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  #### ###### 
#  # #  # #   
#  # #  # ##### 
# # # #  # #   
#  # #  # #   
 ### # #### #