forBet promocja

News - III liga - Transfery

Michał Góral w Concordii Elbląg

2023-01-26 22:11:11 Michał Góral, Concordia Elbląg

Michał Góral jeszcze w barwach Stomilu Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Michał Góral jeszcze w barwach Stomilu Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

III-ligowa Concordia Elbląg zakontraktowała kolejnego piłkarza. Tym razem do drużyny trafił Michał Góral, w przeszłości piłkarz I-ligowego Stomilu Olsztyn.

- Od początku szedłem mocno w górę, grałem już w I lidze i wszystko zmierzało tak, jak sobie to zaplanowałem - powiedział dla oficjalnej strony klubu z Ebląga Michał Góral. - W pewnym momencie doznałem jednak poważnej kontuzji, zaraz po niej drugiej i to zahamowało mój dalszy rozwój. Musiałem zejść niżej, aby się odbudować. W przyszłości chciałbym wrócić tam, gdzie już byłem i pokazać, że stać mnie jeszcze na grę na wysokim poziomie.

I dodaje: - Teraz mam nadzieję na nowe rozdanie. Wiem, że mam dobre umiejętności i chciałbym pokazać wszystkim w Concordii na co mnie stać. Sytuacja drużyny nie jest łatwa, ale nie takie rzeczy się działy w futbolu. Gdybym nie wierzył w to, że możemy się utrzymać, bym tutaj nie przychodził. Wierzę w to głęboko, że swoimi bramkami pomogę drużynie w osiągnięciu celu, jakim będzie pozostanie w III lidze.

Michał Góral podpisał półroczną umowę. Ostatnio grał w Sokole Aleksandrów Łódzki. W przeszłości reprezentował inny klub z województwa warmińsko-mazurskiego - Stomil Olsztyn.

Wcześniej Concordia Elbląg pozyskała innego napastnika - Brazylijczyka Joao Augusto.

Concordia Elbląg to obecnie ostatni zespół III ligi. Czy transfery pozwolą na utrzymanie? Przekonamy się wiosną.

rys

źródło: concordia.elblag.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
##### #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  ####  ####