Chwilowy kryzys? Olimpia przegrała z KKS-em Kalisz

2021-11-20 18:09:30 Olimpia Elbląg, II liga,

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. dwadozera.pl

Trwa chwilowa zniżka formy elbląskiej Olimpii. Trzy punkty z Agrykoli 8 wywiózł KKS Kalisz pokonując Olimpię 1:0.

Przed meczem uczcono pamięć zmarłego 19. listopada wieloletniego działacza oraz kierownika drużyn seniorskich i młodzieżowych Olimpii - Lecha Rakoczego.

Do drużyny powrócił Andrzej Witan, który w starciu z GKS-em Bełchatów odniósł kontuzję. Gol dla KKS-u padł w 22. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka znalazła się w polu karnym. Tam znajdował się Mateusz Wysokiński. Jego mocny strzał pod poprzeczkę dał prowadzenie KKS-owi. Po przerwie Olimpia często nie schodziła z połowy przeciwnika próbując wyrównać.

Olimpia spadła z 6. miejsca o trzy pozycje. 27. listopada elblążanie zmierzą się z Hutnikiem Kraków.

• Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz 0:1

0:1 - Wysokiński (22)

Olimpia: Witan - Piekarski (46 Bawolik), Czarny, Wenger - Sarnowski (89 Kozera), Krasa, Krawczun, Guilherme, Kałahur - Sienkiewicz (58 Stanisławski), Kurbiel (81 Winsztal).

KKS 1925: Krakowiak - Smajdor, Gęsior (46 Stolc), Kendzia, Gawlik, Mączyński - Borecki (65 Kaszuba), Łuszkiewicz (74 Segura), Wysokiński - Giel (65 Putno; 90Maćczak), Majewski.

żółte kartki: Piekarski - Borecki, Wysokiński, Gawlik, Segura.