forBet promocja

News - IV liga

Magazyn ForBET IV Ligi po 27. kolejce. ZOBACZ WIDEO!

2021-05-11 07:45:40 WMZPN, Olimpia Olsztynek, Michał Kraszewski, Piotr Żórański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

W tradycyjnym programie WMZPN, który zamyka ligową kolejkę, tym razem Martyna Lewandowska zaprosiła przedstawicieli Olimpii Olsztynek.

Do studia przyszedł trener Michał Kraszewski oraz zawodnik Piotr Żórański. Olimpia w minionej kolejce mocno niespodziewanie pokonała 1:0 Jeziorak Iława oraz awansowała do 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Posłuchajcie!

rys

Komentarze

 1. OBSERWATOR 2021-05-11 22:55:53 (***.***.***.***) #73109 0:0 zgłoś

  Myślę że takie programy nie są dla Ciebie. Proponuję TV Trwam

 2. Oserwator 2021-05-11 21:17:13 (***.***.***.***) #73108 0:0 zgłoś

  Od początku sezonu istnieje kilka mitów nieustannie gotowanych w programie i na fb związku... Pierwszy to, że Jeziorak i Polonia to wielkie potęgi ze wspaniałymi drużynami...sezon pokazał i pokazuje coś innego. Następna jakie to ciężkie boisko jest w Korszach gdzie wręcz nie idzie wygrać...następny kłam. Co do programu to słabe jest Wasze pokazywanie wzajemnych znajomości i preferencji. Robi się dla postronnego obserwatora towarzystwo wzajemnej adoracji. Czy bezstronność i neutralność nie powinna przewodzić programowi? Kto pisze komentarze do meczy? Co druga bramka jest w każdym programie " kapitalna' lub pada po "kapitalnym" strzale... Ten wyraz ma wiele synonimów. Polecam https://synonim.net/wyrazy-bliskoznaczne-do-s%C5%82owa-kapitalny

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #### 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
#  # # # # # 
 # # # #  # 
 ##  # ### #