Liga gra! - Inne - I liga

Constract zwyciężył w lidze

2021-10-11 13:39:46 Constract Lubawa

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

"Powrót na właściwe tory" - tak można określić po remisie w Warszawie niedzielny mecz Constractu Lubawa z LSSS-em Lębork w 5. kolejce Statsocre Futsal Ekstraklasy. Constract pokonał rywali 6:2.

Od początku spotkania dominowali lubawianie. W 2. minucie w samo okienko bramki Lęborka trafił Bartłomiej Piórkowski. Chwilę później podwyższył Luan po podaniu Deco. Ostatecznie do przerwy zakończyło się na rezultacie 3:1. Ostatnie kilka minut Lębork grał bez bramkarza starając się o korzystyny rezultat.

Consract po 5. kolejkach zajmuje 3. miejsce w Statscore Futsal Ekstraklasie. 16. października do Lubawy przyjeżdża warszawska Legia - sąsiad w tabeli.

• Constract Lubawa - LSSS Lębork 6:2

1:0 - Piórkowski (2), 2:0 - Luan (4), 2:1 - Davidson (8), 3:1, 4:1 - Grubalski (15, 35), 4:2 - Gomes (40), 5:2, 6:2 - Raszkowski (40, 40).