Sokół uratował remis z Bytovią

2021-05-15 20:34:24 Sokół Ostróda, Bytovia Bytów

Sokół Ostróda zremisował 1:1 z Bytovią Bytów. Fot. s28

W II lidze w ten weekend grał jedynie Sokół Ostróda. Podopieczni Piotra Jacka zremisowali na własnym stadionie 1:1 z Bytovią Bytów.

W końcu na stadion mogli zawitać kibice, którzy z chęcią skorzystali z okazji do obejrzenia Sokoła w akcji na żywo.

Od 19 minuty Sokół grał w dziesiątkę po tym jak z boiska wyleciał za brutalny faul Rafał Siemaszko. Siły się wyrównały w 65 minucie, bo za 2 żółte kartki boisko opuścił Przemysła Lech.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Dwie bramki w tym meczu padły dopiero w drugiej połowie. Walcząca o utrzymanie w II lidze Bytovia wyszła na prowadzenie. Niepilnowany w polu karnym Paweł Giel trafił z 5 metrów głową do bramki.

Sokół zdołał doprowadzić do wyrównania. Gola na 1:1 strzelił Dawid Wolny, dla którego było to już 19 trafienie w tym sezonie.

Sokół chciał za wszelką cenę doprowadzić do zwycięstwa, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Sokół Ostróda - Bytovia Bytów 1:1 Sokół Ostróda - Bytovia Bytów 1:1 Sokół Ostróda - Bytovia Bytów 1:1 Sokół Ostróda - Bytovia Bytów 1:1 Sokół Ostróda - Bytovia Bytów 1:1

• Sokół Ostróda - Bytovia Bytów 1:1 (0:0)

0:1 - Giel (58), 1:1 - Wolny (76)

Sokół: Niezgoda - Zimmer, Mazurowski, Wicki, Żwir, Kalinowski - Soszyński (46 Rugowski), Zalewski, Gajda - Siemaszko, Wolny