forBet promocja

Liga gra! - II liga

Sokół Ostróda wygrał 3. spotkanie w II lidze!

2020-09-26 20:24:11 Sokół Ostróda, Znicz Pruszków

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Piłkarze Sokoła Ostróda wygrali kolejne spotkanie w II lidze. Tym razem podopieczni Piotra Jacka pokonali na własnym obiekcie 2:0 Znicza Pruszków.

Fani zgromadzeni na stadionie bramki obejrzeli dopiero po przerwie. Wynik spotkania otworzył Rafał Siemaszko. Wynik ustalił Eryk Kobza.

Dla Sokoła Ostróda była to 3. wygrana w debiutanckim sezonie II ligi. Drużyna Piotra Jacka zgromadziła w 5. spotkaniach łącznie 9. punktów.

We wtorek dojdzie do derbów II ligi. Olimpia Elbląg podejmie u siebie właśnie drużynę ostródzkiego Sokoła.

 • Sokół Ostróda - Znicz Pruszków 2:0

1:0 - Siemaszko (54), 2:0 - Kobza (71)

Sokół: Niezgoda - Zimmer (46 Kobza), Żwir, Dampc, Dobosz - Andrzejczak, Święty (32 Kalinowski), Zalewski, Gajda - Siemaszko (87 Łuczak), Wolny (78 Rugowski)

rys

Komentarze

 1. rys 2020-09-28 11:42:53 (***.dynamic-***-waw-k-***-***-***.vectranet.pl) #71934 0:0 zgłoś

  Szkoda tylko że po strzelonej bramce gubi sie nasza obrona to co robili w obronie w koncówce meczu nawet nie somętuje, coś trzeba z tym zrobić, nie mogliśmy wybić piłki z własnego pola karnego.

 2. User 2020-09-27 23:21:30 (***a***:f***:***:bac***:***e:***f***:eb***a:dc***e) #71933 0:0 zgłoś

  Bramkarza niestety broni tylko wyjęty karny. Reszta do poprawy niestetý

 3. Pretorianin 2020-09-27 13:32:48 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #71929 0:0 zgłoś

  Witam wszystkich. Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. Piłkarskie widowisko na które warto było poświęcić sobotnie popołudnie. Spotkanie prowadzone w szybkim tempie i z bardzo dużym zaangażowaniem w grę obydwu drużyn. Z gry w przekroju całego spotkania więcej miał Sokół Ostróda, jednak Znicz po zastosowaniu wysokiego krycia, wprowadzał bardzo duże zagrożenie w defensywie Sokoła. Zniczowi zabrakło szczęścia w tym, by zmienić wynik i dramaturgię tego spotkania. Sokół skutecznie kontrolował mecz, trener dokonał trafnych zmian by utrzymać reżim taktyczny swojej drużyny. Dobra gra w defensywie (trochę szczęścia też w tym było) oraz szybkie kontrataki, zamknęły wynik tego spotkania. Ewidentnie było widać grę zespołową i zaangażowanie wszystkich formacji. Podziękowanie dla wszystkich zawodników za heroiczną walkę i dążenie do celu (3 pkt.). Szczególne uznanie należy się bramkarzowi Niezgodzie, nie tylko za wybronienie rzutu karnego ale także za ekwilibrystyczne parady w obrębie pola bramkowego. W mojej ocenie, świetne spotkanie rozegrał Żwir (solidna i profesjonalna gra, bardzo precyzyjnie wybierał piłkę z pod nóg zawodnikom Znicza, strasznie waleczny i zaangażowany w grę). Bardzo dobre spotkanie rozegrał także Gajda. Zawodnik o szerokim przekroju umiejętności, szybki, waleczny, nietuzinkowy (szarpiący grę, stwarzający bardzo duże zagrożenie w obrębie pola karnego przeciwnika). I jeszcze jedno nazwisko - Rugowski. Świetna gra, typowy energiczny i agresywny w swej grze napastnik. Czekałem na jego wejście po okresie absencji spowodowanej kontuzją. Mam nadzieję, że od następnych spotkań będzie pewnym zawodnikiem w składzie Sokoła już od pierwszych minut meczu. W parze z Okuniewiczem, Siemaszko czy Wolnym są i będą bardzo groźni dla każdej defensywy drużyn przeciwnych. Jednak nie należy zapominać o tym, że już wszystko w sporcie osiągnęliśmy, jest idealnie i nie należy nic zmieniać. W wypowiedzi pomeczowej trenera Znicza cytuję: "wiedzieliśmy, że jakość piłkarska jest po naszej stronie" jest dużo prawdy i było to widoczne w meczu. Wyszkolenie indywidualne niektórych zawodników Znicza (techniczne wyszkolenie plus szybkość) była zauważalna (szczególnie zawodnik z nr 7). Główny mankament drużyny z Pruszkowa to dziurawa defensywa. Jednak osobiście uważam, że to solidny zespół, który docelowo będzie walczył o wejście do I ligi i już niedługo znajdzie się w górnej części tabeli. Na szczęście Sokół ma już ich za sobą. Generalnie jest nieźle. Zasłużone zwycięstwo Sokoła. W dalszym ciągu w każdym kolejnym meczu należy walczyć z determinacją o pełną pulę 3 pkt. Powodzenia.

 4. Do poniżej 2020-09-27 13:21:56 (***a***:***c***:***:***ffb:d***e:cbf***:f***:cd***) #71928 0:0 zgłoś

  Czy ja wiem czy lepiej? Skoro już tu przyjechałeś i tu mieszkasz, to naucz się poprawnie pisać, a jak nie jesteś pewny to sprawdź, są słowniki online.

 5. chłopiec 2020-09-27 09:36:27 (public-gprs***.centertel.pl) #71925 0:0 zgłoś

  tak jestem z Ukrainy lachu, lepiej Ci?

 6. xyz 2020-09-26 23:42:56 (unn-***-***-***-***.datapacket.com) #71924 0:0 zgłoś

  Tak długo myślałem i nie wiedziałem co mam napisać. Ale dostałem olśnienia więc podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Aby pozbyć się miernych sędziów wysyła się ich do Białej Piskiej. Nie ma innej opcji by ci delikwenci nie złapali się w tak zastawioną pułapkę.Zawsze zagwiżdżą przeciw takiej wiosce jak Biała Piska. Tylko zapomnieli, że jeszcze będą oceniani przez obserwatora telewizyjnego. I to chyba był ostatni mecz Pana sędziego z Nidzicy. Tak więcej nie można. W tych zespołach pracują, piłkarze, trenerzy, działacze i w stosunku do tych osób za brak wyników wyciągane są konsekwencje,Najwyższa pora, że za błędy sędziowskie, sędziowie ponosili także karę.

 7. Do ponizej 2020-09-26 22:49:05 (***a***:***c***:***:***ffb:e***c:***:a***c:a***) #71923 0:0 zgłoś

  Chłopiec, jestes z Ukrainy? Bo wierzyć mi się nie chce, ze Polak w ojczystym języku pisać nie potrafi i robi takie błedy

 8. chłopiec 2020-09-26 22:24:15 (public-gprs***.centertel.pl) #71922 0:0 zgłoś

  Znicz jest mocny i sędzia nie pomógł. Po niewykożystanym karnym odpuścił. Dalej robił dobrą minę. Udawał bezstronnego.

Dodaj swój komentarz

           
##### #  # #  # 
#  # #  # #  # 
##### #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # # # 
#####  ####  ##