forBet promocja

News - II liga

Bez bramek, ale za to z pierwszym punktem. Olimpia E. - Chojniczanka 0:0

2020-09-20 19:49:28 Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg. Fot. zksolimpia.pl

Przegrana z Wigrami, Motorem oraz Bytovią. Po trzech meczach bez zwycięstwa czy chociażby punktu, Olimpia Elbląg uzyskała bezbramkowy remis ze spadkowiczem z Fortuna 1 Liga Chojniczanką Chojnice.

Zanim jednak doszło do pierwszego gwizdka sędziego, Wiceprezes elbląskiej Olimpii Łukasz Konończuk poinformował kibiców o dymisji Zarządu klubu z prezesem Pawłem Guminiakiem na czele, który był sternikiem klubu z Elbląga od czerwca 2013 roku. Fani Olimpii domagali się dymisji szkoleniowca Łukasza Kowalskiego, który jest w klubie od lipca tego roku.

Gospodarze postawili trudne warunki Chojniczance, a drużyna prowadzona przez byłego szkoleniowca Olimpii Adama Noconia, długo szukała sposobu na pokonanie Bartosza Przybysza, dla którego był to pierwszy mecz w tym sezonie między słupkami żółto-biało-niebieskich. Z minuty na minutę rosła przewaga Chojnic. Co prawda nie było zbyt klarownych sytuacji z obu stron, ale w końcówce meczu Marcin Trojanowski wpadł w pole karne, gdzie z kilku metrów trafił w boczną siatkę. 

Olimpia z punktem, a lider Chojniczanka z pierwszą stratą punktów. Nerwowo zrobiło się po zakończeniu spotkania. Kibice Olimpii domagali się pod budynkiem klubowym dymisji Łukasza Kowalskiego. Elblążanie następny mecz zagrają 25. września na wyjeździe ze Stalą Rzeszów.

 • Olimpia Elbląg — Chojniczanka Chojnice 0:0

Olimpia: Przybysz - Kiełtyka, Lewandowski, Wenger, Sedlewski, Ressel (70 Bohm), Zyska, Krasa, Filipczyk, Bawolik, Surdykowski.

Chojniczanka: Sokół – Grobelny, Grolik, Klabník, Wachowiak – Napolov (76 Trojanowski), Ziętarski, Kona (64 Czajkowski), Mikołajczak, Klichowicz – Skrzypczak (76 Pląskowski).

żółte kartki: Kiełtyka, Zyska, Filipczyk - Napolov, Skrzypczak.

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#####  #### #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # ####  
##### #  # # #  
#  # #  # #  # 
#  # #### #  #