forBet promocja

News - III liga - Transfery

Bogdanowicz nadal trenerem Concordii Elbląg

2020-09-15 15:56:13 Concordia Elblag, Mateusz Bogdanowicz

Mateusz Bogdanowicz. Fot. Rafał Kadłubowski / MMKS Concordia

Mateusz Bogdanowicz. Fot. Rafał Kadłubowski / MMKS Concordia

Mateusz Bogdanowicz na początku miał być tylko tymczasową opcją. W dwóch spotkaniach zdobył komplet punktów i zarząd postanowił dać mu szansę pracy w kolejnych spotkaniach.

- Trener Mateusz Bogdanowicz jest młodym i perspektywicznym trenerem, który w trzech ostatnich meczach zapracował na nasze zaufanie - mówi Mirosław Pelc, prezes klubu. - Jako zarząd MMKS Concordia od lat stawiamy na naszych lokalnych, elbląskich trenerów i zamierzamy dalej kontynuować tę wizję. Trener Mateusz pokazał, że potrafi odpowiednio zestawić drużynę, co zaprocentowało dwoma zwycięstwami. Jego dotychczasową pracę oceniamy pozytywnie, dlatego postanowiliśmy powierzyć mu misję dalszego prowadzenia drużyny.

- Po rozmowach z drużyną i zarządem klubu postanowiłem dalej prowadzić zespół - mówi Bogdanowicz. - Prezes przekazał mi swoją wizję zespołu i nakreślił cel, jaki chciałby osiągnąć na koniec roku. Podjąłem rękawicę i wspólnie z drużyną będziemy walczyć o jego realizację.

Po 6. spotkaniach Concordia Elbląg ma na koncie 6. punktów. W najbliższy weekend (sobota, godz. 14:30) zagrają u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

rys

źródło: concordia.elblag.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #### 
#  # # #  # 
#   # #   
# ### # # ### 
#  # # #  # 
 #### # ####