forBet promocja

News - III liga - Transfery

Poważne wzmocnienie Concordii. Leszczyński lekiem na wyjście z kryzysu?

2020-09-03 22:16:38 Michał Leszczyński, Concordia Elbląg

Michał Leszczyński. Fot. Rafał Kadłubowski / Concordia Elbląg

Michał Leszczyński. Fot. Rafał Kadłubowski / Concordia Elbląg

III-ligowa Concordia Elbląg zatrudniła byłego bramkarza Stomilu Olsztyn - Michała Leszczyńskiego. Doświadczony bramkarz ma pomóc wyjść elbląskiemu klubowi z kryzysu.

Concordia Elbląg po 4. kolejkach ma zerowy dorobek punktowy. Z klubem pożegnał się trener Adam Boros, ale wina leży także po stronie piłkarzy. Dla tego III-ligowiec szuka wzmocnień. Pierwszym zawodnikiem, który trafił we wrześniu do klubu jest Michał Leszczyński.

Były bramkarz Stomilu Olsztyn był blisko podpisania kontraktu z Widzewem Łódź, ale ostatecznie do transferu nie doszło.

- Moje życie w ostatnim czasie się dosyć mocno skomplikowało - mówi dla concordia.elblag.pl “Leszczu”. - Miał być duży krok do przodu, a muszę zrobić dwa kroki w tył. O kulisach tego, dlaczego nie trafiłem do Widzewa nie chcę rozmawiać. Powiedzmy, że nie zadecydowały tu kwestie sportowe.

Więcej o tej sprawie pisał portal stomil.olsztyn.pl w artykule: Dlaczego Michał Leszczyński nie zagra w Widzewie?

Michał Leszczyński z miejsca powinien zostać pierwszym bramkarzem klubu. - Do Concordii przychodzę jednak w konkretnym celu - dodaje były bramkarz Stomilu. - Słyszałem, że jest tu dobra drużyna, której brakuje jednak szczęścia. Mi też tego szczęścia trochę ostatnio brakuje, więc myślę, że razem pomożemy temu i Concordia wydostanie się z tego dołka. W poprzednim sezonie nie miałem zbyt dużo rozegranych meczów, dlatego priorytetem dla mnie jest teraz regularna gra, otrzaskanie się w tej lidze i powrót na pierwszoligowe tory.

W sobotę Concordia Elbląg zagra u siebie z Bronią Radom.

rys

Komentarze

 1. Neutral 2020-09-04 07:22:18 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71790 0:0 zgłoś

  Brawo, po pierwszym meczu Concordii pisałem że Banach jest do wymiany za wysokie progi. W każdym meczu proste błędy, tragicznie się na niego patrzyło.Dobrze ze ktoś się obudził i sprowadził Pana Leszczyńskiego! BRAWO

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #  # 
#   # #  # 
 #### # ###### 
   # # #  # 
#  # # #  # 
 #### # #  #