forBet promocja

News - I liga

Koronawirus w ekipie Stomilu Olsztyn

2020-09-02 19:53:20 Stomil Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Piłkarze Stomilu Olsztyn musieli przerwać treningi po tym jak u jednego z pracowników klubu wykryto koronawirusa. W czwartek wszyscy z listy izolacji sportowej przejdą badania. Od ich wyników zależy kiedy do treningów wrócą podopieczni Adama Majewskiego.

- Niezwłocznie po uzyskaniu pozytywnego wyniku badań, klub poinformował o tym fakcie Polski Związek Piłki Nożnej oraz właściwą miejscowo Stację Sanitarno-Epidemiologiczną - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

- Natychmiast wszczęto procedury wynikające z protokołu medycznego PZPN, przepisów prawa powszechnego oraz zaleceń sanepidu - czytamy dalej na stomilolsztyn.com.

W czwartek wszyscy z listy izolacji sportowej przejdą badania na obecność COVID-19.

Obecnie piłkarze Stomilu Olsztyn trenują indywidualnie według możliwości. Czy szybko wrócą do treningów okaże się po otrzymaniu wyników.

Stomil w weekend miał zagrać sparing z Legią Warszawa, ale mecz został odwołany. Ligowe spotkanie z Odrą Opole zostało przełożone ze względu na powołanie do młodzieżowej reprezentacji Łotwy Vjačeslavsa Kudrjavcevsa. Stomil miał ten moment wykorzystać na zgrywanie drużyny i zakontraktowanie nowych zawodników.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
##### # #### 
#  # # #  # 
##### # #   
#  # # # ### 
#  # # #  # 
##### # ####