forBet promocja

News - Kobiety - I liga

Przegrana Stomilanek. KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4

2020-08-30 18:21:35 KKP Stomilanki Olsztyn, Dariusz Maleszewski

Stomilanki Olsztyn przegrały na olsztyńskich Dajtkach 0:4. Fot. Paweł Piekutowski.

Stomilanki Olsztyn przegrały na olsztyńskich Dajtkach 0:4. Fot. Paweł Piekutowski.

Po porażce z Rekordem Bielsko-Biała KKP Stomilanki chciały zrehabilitować się udanym występem na własnym boisku ze Sportową Czwórką Radom w 3. kolejce pierwszej ligi kobiet. Ta sztuka niestety nie udała się zespołowi Dariusza Maleszewskiego, gdyż olsztynianki przegrały 0:4.

 • KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4 (0:1)

0:1 - Szydło (45 + 1), 0:2 - Stasikowska (k) (47), 0:3 - Szydło (57 k), 0:4 - Barczak (90 + 3)

KKP: Kaźmierczak - Bielińska, N. Lenard (60 Krech), Waszczuk, Franaszek (60 Mazurkiewicz), Augustyniak (60 Grzesik), Szczepańska, Kędzia, Rosiak, Szóstko (89 K. Lenard), Zawistowska.

Dariusz Maleszewski (trener KKP Stomilanki): - Zmartwieniem jest to, że w pierwszej połowie byliśmy dobrze zorganizowanym zespołem mając klarowne sytuacje do zdobycia bramki i prowadzenia w pojedynku, a straciliśmy bramkę rozegraniu z rzutu wolnego, którego nie powinno być. Drugi gol padł po niepotrzebnym błędzie. Z każdą minutą radomski zespół próbował przeważać na boisku. Co do drugiego rzutu karnego, piłka powinna być wcześniej odebrana. Czy był karny? Nie widziałem tego dokładnie, ale była dynamika. 

Pierwszoligowiec z Olsztyna tracił gole po stałych fragmentach gry - dwukrotnie z rzutów wolnych oraz rzutów karnych.

Daria Waszczuk (KKP Stomilanki): - Dobrą stroną Radomia są właśnie stałe fragmenty gry. Straciłyśmy na czujności i oddałyśmy rywalkom środek pola. Drugie spotkanie z rzędu bez zdobyczy bramkowej, ale mam nadzieję, że w następnym meczu będzie o wiele lepiej. 

KKP Stomilanki w ligowej tabeli zajmują 9. miejsce z dorobkiem trzech punktów. Ostatni taki przypadek, aby po trzech meczach KKP miało zgromadzone tylko trzy "oczka", zdarzył się w sezonie 2017/18. 5. września drużyna Dariusza Maleszewskiego zmierzy się na własnym boisku z Pogonią Tczew.

KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4 KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4 KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4 KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4 KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4

Zobacz pełną galerię zdjęć: KKP Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4

Pozostałe rezultaty 3. kolejki I ligi kobiet:

 • Pogoń Tczew - Rekord Bielsko-Biała 1:1
 • Polonia Środa Wielkopolska - Piastovia Piastów 1:0
 • Trójka Staszówka/Jelna - Resovia 5:3
 • SWD Wodzisław Śląski - Tarnovia Tarnów 2:2
 • UKS SMS II Łódź - Praga Warszawa 10:1

rys

Komentarze

 1. kos 2020-08-30 19:56:20 (***.olsztyn.vectranet.pl) #71776 0:0 zgłoś

  Przegraliśmy bardzo wysoko, mimo że przeciwnik jakoś super nie zagrał, ale dzisiaj na nas starczyło. I połowa bardzo wyrównana, ale druga gdzie powinniśmy gonić, to gaśliśmy z każdą chwilą. Trener w ostatnim wywiadzie powiedział że odejście Valentyny nie jest osłabieniem zespołu. Moim zdaniem jest i to ogromnym. Już w zeszłym sezonie gdzie zespół personalnie był słabszy niż sezon wcześniejszy to właśnie Ona ciągnęła naszą grę z przodu, bez niej byśmy spadli z ligi gdzie spadała połowa drużyn. Teraz gdzie spadają dwie powinniśmy się utrzymać, bo moim zdanie Praga i Piastovią są słabsze, ale u siebie to powinniśmy co najmniej remisować z drużynami o podobnym potencjale, a za taką drużynę uważałem Radom. Jeśli teraz u siebie przegramy z Pogonią to sytuację naszą należałoby uznać za nieciekawą, ale pocieszam się tylko tym, że na moje oko przynajmniej dwie drużyny są słabsze.

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #  # 
#  # # #  # 
####  # #  # 
# #  # #  # 
#  # # #  # 
#  # # ####