forBet promocja

News - Inne

Blisko 60. tysięcy zebranych dla Sebastiana

2020-08-20 13:33:40 Pojezierze Prostki, Sebastian Ocimek

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Kolejny raz okazuje się, że na piłkarską rodzinę można liczyć. Cały czas trwa zbiórka pieniędzy w “Meczu o Wszystko”. Sebastian Ocimek zawodnik Pojezierza Prostki doznał poważnego urazu. Bez odpowiednich funduszy nie wróci do normalnego funkcjonowania.

Organizatorzy zbiórki postanowili zebrać 200 tysięcy złotych, ale zaznaczyli, że jak nie wszystko zostanie wykorzystane, to zostanie przekazane na inną charytatywną zbiórkę. Na ten moment (20 sierpnia) zebrano blisko 60. tysięcy złotych.

Zawodnik Pojezierza Prostki Sebastian Ocimek uszkodził kręgi szyjne wraz z uszkodzeniem rdzenia kręgowego co spowodował czterokończynowy paraliż.

Sebastian Ocimek jest już po pierwszej operacji której wyniki poznamy niebawem. Przebywa obecnie w szpitalu i jest utrzymywany w śpiączce. Rokowania są niepewne. Jedyne co jest pewne, to fakt, że będzie potrzebował ogromnego wsparcia finansowego w procesie dalszego leczenia i niezbędnej rehabilitacji.

Tutaj każdy może wpłacić dowolną sumę. Każda złotówka się liczy! [ LINK DO ZBIÓRKI ]

W akcję pomocy włączyła się spora ilość osób. Wszystkim zależy, żeby pomóc Sebastianowi, dla którego był to ligowy debiut.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### ##### 
 # # #   #  # 
 ##  ##### ##### 
 ##  #   #  # 
 # # #   #  # 
#  # ###### #####