forBet promocja

News - I liga

Kowalewski dla “PS”: Zakup akcji to także głos poparcia zmian zachodzących w klubie

2020-08-19 10:22:36 Stomil Olsztyn, Wojciech Kowalewski

Wojciech Kowalewski. Fot. Emil Marecki

Wojciech Kowalewski. Fot. Emil Marecki

W “Przeglądzie Sportowym” ukazał się obszerny wywiad z prezesem Stomilu Olsztyn - Wojciechem Kowalewskim. Tematem przewodnim jest emisja akcji olsztyńskiego klubu.

- Klub się zmienia, jest w trakcie przebudowy, dlatego właśnie teraz zapraszamy do współpracy kibiców – nie tylko tych z Olsztyna - mówi m.in. Kowalewski. - Wspierają zespół z trybun, obecnie mogą wziąć na siebie realną część odpowiedzialności i poczuć się współwłaścicielami Stomilu. Zakup akcji to także głos poparcia zmian zachodzących w klubie. Właściciel bardzo chce, by kibice czuli się jego ważną częścią, co dla zawodników oraz osób zarządzających też jest dodatkowym bodźcem do pracy.

Prezes Wojciech Kowalewski jeszcze nie kupił akcji Stomilu. Czeka na rozwój sytuacji. - Na razie daję szansę wszystkim, którzy czekali na ich emisję - mówi dla “Przeglądu Sportowego”. - Obserwuję wnikliwie, co będzie – wiele osób wykazywało zainteresowanie, z liczba akcjonariuszy rośnie, co nas cieszy. Każdy znajdzie pakiet dla siebie. Najtańszy, cztery akcje, kosztuje 100 zł. Najdroższy to 75 tys. zł za trzy tysiące akcji. Każdy może kupić tyle pakietów, na ile pozwala zasobność portfela.

CAŁY WYWIAD Z WOJCIECHEM KOWALEWSKIM

Na ten moment w klub zdecydowało się zainwestować ponad 130 osób, które wpłaciło już blisko 74 tysiące złotych. Można odnieść wrażenie, że kibice Stomilu także czekają na rozwój sytuacji, na wyniki pierwszych spotkań ligowych czy chociażby na ruchy transferowe Stomilu, które na ten moment nie są zbyt obiecujące.

Akcje Stomilu Olsztyn można kupić pod adresem najlepszeprzednami.pl.

rys

źródło: przegladsportowy.pl

Komentarze

 1. Kibic 2020-08-19 20:52:51 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #71703 0:0 zgłoś

  Ty kuźwa prezesino nie czekaj tylko kupuj na maxa to może kibice w jakiejś części wybaczą ci twoje żenujące zachowania !

 2. yy 2020-08-19 11:42:26 (***.***.***.***.intelly.pl) #71701 0:0 zgłoś

  Jeszcze nie kupił ? No ciekawe...

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #### 
#  # # # #  # 
#   #  # #   
#   ###### # ### 
#  # #  # #  # 
 #### #  # ####