Krótko

"Czereś" na spotkaniu w Ostródzie

2020-08-14 15:39:58 Sylwester Czereszewski, Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda

Sylwester Czereszewski podczas spotkania w Ostródzie. Fot. Materiał prasowy organizatorów

Sylwester Czereszewski podczas spotkania w Ostródzie. Fot. Materiał prasowy organizatorów

W czwartek wieczorem na dziedzińcu ostródzkiego zamku odbyło się spotkanie z Sylwestrem Czereszewskim w cyklu "Salon Sportu", którego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie.

Co się działo podczas spotkania? - Rozmowa dotyczyła przede wszystkim kariery sportowej i życia piłkarza, towarzyszyły jej fragmenty różnych książek sportowych. Nie zabrakło pytań, nt. bieżącej sytuacji w klubie - czytamy w komunikacie prasowym organizatorów.

Sylwester Czereszewski podczas rozmowy zdradził, że Stomil zakontraktuje trzeciego napastnika i na tym skupiają się obecne działania na rynku transferowym. Powiedział też, że Stomil dysponuje jednym z najniższych budżetów w lidze, co znacząco wpływa na decyzje personalne i czas ich podejmowania. Jednocześnie wszystkie zmiany zachodzące w klubie są ukierunkowane na to, aby w przyszłości Stomil wrócił do Ekstraklasy.

Odpowiadając na pytania publiczności, gość powiedział również o zacieśnieniu współpracy z Sokołem Ostróda, dotyczącej między innymi wzajemnego wsparcia działań transferowych.

Sylwester Czereszewski w Ostródzie Sylwester Czereszewski w Ostródzie Sylwester Czereszewski w Ostródzie Sylwester Czereszewski w Ostródzie Sylwester Czereszewski w Ostródzie

http://dwadozera.pl/Sylwester-Czereszewski-w-Ostrodzie,g1144.html

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#####  #### #  # 
#  # #  # ##  # 
#  # #  # # # # 
#  # #  # # # # 
#  # #  # #  ## 
#####  #### #  #