forBet promocja

News - Transfery - I liga

Stomil pozyskał dwóch nowych piłkarzy

2020-08-05 13:36:49 Stomil Olsztyn, Ingo van Weert, Rafał Remisz, Jacek Troshupa

Jacek Troshupa. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Jacek Troshupa. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn w środę ogłosił nazwiska dwóch nowych zawodników. Do I-ligowca trafił bramkarz z Kosowa oraz obrońca z Holandii.

Piotr Skiba i Vjačeslavs Kudrjavcevs dostali do rywalizacji bramkarza, który ma na koncie mistrzostwo Kosowa. 2-letnią umowę z olsztyńskim klubem podpisał Jacek Troshupa. Zawodnik w ubiegłym sezonie reprezentował barwy KF Feronikel. W ubiegłym sezonie wystąpił w dwudziestu meczach (dziesięć spotkań zakończył bez utraty bramki).

Zawodnik posiada polskie obywatelstwo. W naszym kraju grał w Ruchu Ryki oraz Hetmanie Zamość.

Solidnym transferem wydaje się pozyskanie piłkarza, który ma na koncie 19-występów w Eredivisie (najwyższa klasa rozgrywkowa w Holandii). Ingo van Weert podpisał 2-letnią umowę ze Stomilem Olsztyn. Przez ostatnie lata grał w klubie RKC Waalwijk.

Roczną umowę podpisał także Rafał Remisz. Klub zachował się tak jak powinien i przedłużył umowę z kontuzjowanym obrońcą. Zawodnik przechodzi rehabilitację po tym jak w marcu przeszedł rekonstrukcję więzadła krzyżowego.

Po zakontraktowaniu dwóch nowych piłkarze trener Adam Majewski ma obecnie do dyspozycji podczas treningu 18. piłkarzy. Oprócz kontuzjowanego Remisza, trenować nie może Grzegorz Lech, który ostatnio przeszedł operację kręgosłupa.

Po zakończonym sezonie Stomil pożegnał się z Arturem Siemaszko (trafił już do Arki Gdynia), Mateuszem Gancarczykiem (mówi się, że ma trafić do Odry Opole), Michałem Leszczyńskim oraz Lukasem Kubaniem (szukają klubów).

Stomil chciał przedłużyć kontrakt z Szymonem Sobczakiem, ale ten zdecydował, że skorzysta z życiowej szansy i związał się na 2 lata z Jagiellonią Białystok.

Mateusz Bondarenko oraz Wojciech Hajda wrócili z wypożyczeń do swoich macierzystych klubów.

rys

Komentarze

 1. . 2020-08-30 15:39:59 (***.olsztyn.vectranet.pl) #71772 0:0 zgłoś

  Prezesie. Kontraktujesz wszystko jak pelikan to zakontraktuj tego napastnika: https://www.transfermarkt.pl/elson-hooi/profil/spieler/229228 Też od grupy menadżerskiej z której już mamy kilku zawodników. Już słyszę Okrzyki na stadionie "Bramkę dla biało-niebieskich strzelił" Elson HOOI HOOI HOOI! :)

 2. STOMIL 2020-08-06 13:00:19 (public-gprs***.centertel.pl) #71623 0:0 zgłoś

  A teraz prezes out

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #### 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #   
 ##  #  # # ### 
 # # #  # #  # 
#  # ####  ####