forBet promocja

News - Transfery

Sobczak w Jagiellonii Białystok?

2020-08-04 09:29:36 Szymon Sobczak, Stomil Olsztyn, Jagiellonia Białystok

Szymon Sobczak. Fot. Emil Marecki

Szymon Sobczak. Fot. Emil Marecki

"Przegląd Sportowy" poinformował żeby Szymon Sobczak w nowym sezonie będzie grał w barwach Jagiellonii Białystok. Tym samym najlepszy strzelec Stomilu odrzucił propozycję złożoną przez swój dotychczasowy klub.

Kogoś dziwi, że Szymon Sobczak opuszcza Stomil? Był tylko cień szansy, że ten piłkarz nadal będzie reprezentował “biało-niebieskie” barwy.

Sobczak w minionym sezonie był najlepszy w Stomilu w klasyfikacji kanadyjskiej. Strzelił 10. goli i miał 4. asysty. Nic dziwnego, że otrzymał lepsze oferty finansowe niż mógł/chciał dać olsztyński klub.

Sobczak miał sporo ofert z klubów I-ligowych, ale ostatecznie zawodnik ma grać w Ekstraklasie. Jak informuje na swojej stronie internetowej “Przegląd Sportowy” wkrótce Jagiellonia Białystok ma zaprezentować Sobczaka jako swojego nowego gracza.

Przypomnijmy, że wcześniej z olsztyńskiego klubu odeszli: Michał Leszczyński, Wojciech Hajda, Mateusz Gancarczyk, Lukas Kubań oraz Artur Siemaszko.

Kto teraz trafi do Stomilu? Najpóźniej w środę klub ma zakontraktować nowego bramkarza, obrońcę oraz ofensywnego pomocnika. Potencjalni piłkarze Stomilu w poniedziałek przechodzili testy medyczne w Warszawie.

rys

źródło: przegladsportowy.pl

Komentarze

 1. STOMIL 2020-08-04 11:42:48 (ip-***-***-***-***.multi.internet.cyfrowypolsat.pl) #71597 0:0 zgłoś

  Witam. Nic nie ujmując jak.na Nasze realia solidny piłkarz. Waleczak. Ambitny. Może za dużo pajacowania machania witkami. Nie pisać żadnych uszczypliwych głupot bo nie na miejscu. Dzięki Szymon za grę i zaangażowanie w każdym.meczu. Teraz o klubie syf układy burdel.nie ma tam.nic jest źle rozpierdol jest duży sami o tym.mowia piłkarze.Dyronsportowy zrobił się ,, dziwny ,, niż jak był trenerem Kowal najebal w bani co ?. Przykład Czeresia kiedy ostatnio podał pan rękę panu Zajączkowski emu który wkręcił Cię do sztabu ?????. Brak słów....

 2. zorro 2020-08-04 11:40:56 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71596 0:0 zgłoś

  Kolo ty mecze ogladales? Sobczak kiwal gosci jak tyczki, umial utrzymac sie przy pilce, reszta przy nim to amatorzy.

 3. Kolo 2020-08-04 11:11:40 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71595 0:0 zgłoś

  Bez żalu. Zawodnik słaby, nieskuteczny. Grał tylko dlatego, że inni byli jeszcze słabsi, np. Szymaszko. Pogra ogony w Jadze i za rok 2 liga.

 4. zorro 2020-08-04 10:22:22 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71591 0:0 zgłoś

  Kowalewski powinien za to smażyć się w piekle. Z najlepszym zawodnimiem juz dawno trzeba bylo podpisac kontrakt. Wiadomo było ze 60% wartosci Stomilu to Sobczak. Przez niego szły wszystkie akcje i bramki. Teraz to 2 liga, a Kowalewskiego trzeba pozwac bo dzialal na szkodę klubu. Won ze Stomilu gadzie

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### ##### 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #  # 
 ##  #  # #  # 
 # # #  # #  # 
#  # #### #####