Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Stomil II Olsztyn liderem po 1. kolejce

2020-08-02 20:00:50 IV liga, Zatoka Braniewo, Błękitni Pasym, Olimpia Olsztynek, Polonia Lidzbark Warmiński, Pisa Barczewo, Granica Kętrzyn

Stomil II Olsztyn w przerwie meczu z Warmią Olsztyn. Fot. Emil Marecki

Stomil II Olsztyn w przerwie meczu z Warmią Olsztyn. Fot. Emil Marecki

1. sierpnia rozgrywki zainaugurowały zespoły ForBET IV Liga. Zatoka Braniewo mimo niekorzystnego rezultatu zdołała odrobić straty i wygrać z Olimpią II Elbląg. Beniaminkowie z Rybna, Pasymia oraz Olsztynka nie przegrali swoich spotkań. 6. goli padło w derbach Olsztyna, a pewne zwycięstwo odniosła drużyna z Lidzbarka Warmińskiego.

  •  Delfin Rybno - Tęcza Biskupiec 2:0 (0:0)

1:0 - Orzechowski, 2:0 - Drzewiński

  • Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:6 (0:2)

0:1 - Serbintowicz (34), 0:2 - Brdak (40), 0:3 - Szramka (55), 0:4 - Florek (75), 0:5, 0:6 - Borkowski (86, 88)

Warmia: Sokołowski - Typa, Gębicki (79 Stachowski), Łuczyński, Sulikowski, Marchlewski, Szymborski, Izdebski, Wiśniewski, Czaplicki (54 Bogdanowicz), Filipek (70 Lejman).

Stomil II: Kanclerz - Dziemidowicz (81 Przychodzki), Dowgiałło, Sadowski (83 Supranowicz) - Puszkar, Szramka, Serbintowicz, Świder (60 Florek), Grzeszczyk (20 Brdak; 82, Krogól), Walendykiewicz - Rak (65 Borkowski)

Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:6 Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:6 Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:6 Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:6 Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn 0:6

http://dwadozera.pl/Warmia-Olsztyn-Stomil-II-Olsztyn-06,g1136.html

  • Błękitni Pasym - Mrągowia Mrągowo 2:0 (2:0)

1:0 - Gołaszewski (12), 2:0 - Chrzanowski (38 k)

Błękitni: Brzozowski - Walczak (46 B. Kowalewicz), Nosowicz, Chrzanowski, Kępka, Gołaszewski, Dobrzyński, P. Kowalewski, Kulesik (63 Balcerzak), Świercz, Stańczak (90 Jędrzejewski)

Mrągowia: Marszałek - Bojarowski (71 Kudlak), Michałowski, Glinka (63 Kosek), Skrzęta, Bah, Barszczewski, Abramczyk, Żęgota, Błędowski, Łokietek
 
  • Olimpia Olsztynek - Mazur Ełk 1:1 (0:0)

1:0 - Pechta (76), 1:1 - Koniecko (77)

Olimpia (skład wyjściowy): Wółkiewicz - Szumacher, Kowalczyk, P. Duch, Szantar, Górski, Dobroński, Jagielski, Ł. Duch, Pechta, Golks.

Mazur: Danowski - Waszkiewicz, Rosiński, Sobolewski, Berezovskyi, Ryszkiewicz (88 Żołądkiewicz), Prusinowski (72 Lewandowski), Dzięgielewski, Cichy (60 Dębek), Koniecko, Stawiecki

  • Błękitni Orneta - Polonia Lidzbark Warmiński 0:3 (0:1)
0:1 - Bogdański (26), 0:2 - Łukasik (52 k), 0:3 - Bogdański (59)
 
Błękitni: Lawrenc - Pluciński, Gromek, Ziemianowicz, Czubak, Kogut (55 Kukałowicz), Zajączkowski, Dzierzkiewicz (84 Krajewski), Fabisiak (75 Baranowski), Gołębiowski (68 Oryńczak), Kurywcza
 
Polonia: Barchański - Gurov, Boczko, Bogdański (81 Kowalski), Łukasik (80 Ciesielski), Oleszko (62 Dajnowski), Skarbek, Waląg (64 Wojciechowski), Wanda, Wierzbowski, Zajączkowski
  • MKS Korsze - Motor Lubawa 1:3 (1:2)

1:0 - Flis (20), 1:1 i 1:2 - Sobolewski (30, 45), 1:3 - Zasuwa (90)

MKS: Zięba - Lipowski, Pi. Sawicki (67 Synowczyk), Pa. Sawicki, Solecki, Flis, Gąsiorowski, Gwizdek, Harasim (82 Cyliński), Krajewski (58 Jędrzejewski), Piwiszkis (67 Miłek)

Motor: Kościński - Szczepański (72 Szymański), Złotowski (61 Rykaczewski), Chmielewski, Goździejewski (90 Gajewski), Józefowicz (39 Longosz), Olejniczak (88 Zasuwa), Sobolewski, Sobótka, Śnieżawski, Zelmański

  • Jeziorak Iława - Mamry Giżycko 2:3 (0:1)

0:1 - Adamiec (45), 0:2 - Świderski (61), 1:2 - Sagan (70), 2:2 - Kuciński (79), 2:3 - Drażba (81)

Jeziorak: Malanowski - Kwiatkowski (46 Tokarski), Czarnota, Figurski, Galas, Kaźmierski (46 Miązek), Kressin, Ksiuk (67 Neumann), Kuciński, Madej, Sagan

Mamry: Murawski - Drężek, Kucharski, Rusiak (55 Świderski), Bańkowski, Gulbierz, Rutkowski, Skonieczka, Adamiec (60 Bognacki), Drażba, Wiszniewski (82 Sadocha)

  • Zatoka Braniewo - Olimpia II Elbląg 3:2 (2:2)

1:0 - Graczyk, 1:1 - Milanowski, 1:2 - Ressel (22 k), 2:2 - Śniegocki (42 k), 3:2 - Wolak (77)

Zatoka: Ptak - Lewandowski (46 Jastrzębski), Korkliniewski, Jakimczuk, Matelski, Śniegocki (55 Kimso), Wieliczko (74 Wolak), Rynkowski, Szpakowski, Graczyk, Gruz (78 Siwko)

Olimpia II: Przybysz – Sarnowski, Kazimierowski, Ressel, Bawolik (82 Szmukała), Mazurek (74 Czernis), Winiarski (63 Kozera), K. Filipczyk, Perlejewski, Branecki, Wierzba, Milanowski (80 Kottlenga)

  • Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn 1:1 (0:1)

0:1 - Ł. Swacha-Sock (36), 1:1 - Podgórki (51)

rys

Komentarze

  1. Pit 2020-08-01 21:24:37 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #71570 0:0 zgłoś

    BART jak już coś piszesz to poprawnie ! Bo ja bynajmniej Kicińskiegi nie znam aby grał w Jezioraku... Kuciński jak coś !

  2. Bart 2020-08-01 21:01:29 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #71569 0:0 zgłoś

    Dla Jezioraka na 1:2 strzelił Sagan, na 2:2 Kiciński.

  3. anonim 2020-08-01 20:07:41 (***-***-***-***.lw.lannet.pl) #71568 0:0 zgłoś

    Brawo polonia

Dodaj swój komentarz

                    
#####  ###### ##### 
#    # #        #   
#    # #####    #   
#####  #        #   
#   #  #        #   
#    # ######   #