forBet promocja

News - IV liga - Transfery

Zahorski zgłoszony do Pisy Barczewo!

2020-07-24 14:59:39 Pisa Barczewo, Tomasz Zahorski

Tomasz Zahorski. Fot. Paweł Piekutowski

Tomasz Zahorski. Fot. Paweł Piekutowski

Sensacyjną wiadomość ogłosił Tomasz Zahorski. Pisa Barczewo zgłosiła byłego reprezentanta Polski do gry w rozgrywkach forBET IV ligi.

- Stęskniłem się za piłką - powiedział dla laczynaspilka.pl Tomasz Zahorski. - Znowu potrzebuję zapachu szatni i boiska. Zacząłem pojawiać się na treningach Pisy i się rozochociłem. Dałem się namówić, żeby zgłoszono mnie do rozgrywek, a teraz spokojnie wchodzę w intensywniejszy trening. Nie jestem jeszcze taki stary, ale kilkanaście lat zawodowstwa daje się już we znaki. Przez 2,5 roku, które minęły od mojego ostatniego meczu, cały czas byłem aktywny sportowo, ale dużo mniej piłkarsko.

I dodaje: - Gdy się wejdzie na boisko, choćby na trening w IV lidze, to już trzeba trochę pobiegać. Obciążenia są zupełnie inne i zaczęły wychodzić drobne problemy mięśniowe. Trzeba nogi od nowa przyzwyczaić do takiego wysiłku. Sezon w warmińsko-mazurskiej IV lidze rusza 1 sierpnia. Ja zacząłem przygotowania trochę później. Gdy zacząłem pracować na nieco większych obciążeniach, pojawiły się drobne urazy. Walczymy z fizjoterapeutą, żeby jak najszybciej postawić mnie na nogi. Jeżeli będę miał zacząć grać, to na pewno nie od początku sezonu. Myślę, że na trzecią kolejkę dam radę wskoczyć do drużyny, o ile oczywiście inne obowiązki zawodowe mi na to pozwolą, bo chcę grać wyłącznie dla przyjemności, mieć możliwość poruszania się i utrzymywać zdrowy tryb życia.

Ostatni raz Tomasz Zahorski w marcu 2018 roku w barwach Stomilu przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. Wcześniej “Zahor” grał m.in. Dyskobolii Grodziska Wielkopolski, Górniku Zabrze, GKS-ie Katowice czy Jagiellonii Białystok.

Na swoim koncie ma także występy w reprezentacji Polski. W 2008 roku zagrał na Euro 2008.

rys

źródło: laczynaspilka.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
###### #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # # # 
#  # ####  ##