forBet promocja

News - IV liga

Granica Kętrzyn gotowa na nowy sezon

2020-07-23 11:10:55 Granica Kętrzyn, Adam Fedoruk

Granica Kętrzyn. Fot. kksgranicaketrzyn.pl

Granica Kętrzyn. Fot. kksgranicaketrzyn.pl

W nowym sezonie forBET IV ligi Granicę Kętrzyn poprowadzi Adam Fedoruk. Na stanowisku trenera zastąpił Wojciecha Jałoszewskiego.

Granica Kętrzyn nowy sezon rozpocznie jednak od sobotniego starcia w Wojewódzkim Pucharze Polski z Wilczkiem Wilkowo.

- Przygotowania przebiegły bez większych problemów i zakłóceń - mówi Adam Fedoruk, trener Granicy. - Wszyscy piłkarze przystąpili do pracy dobrze przygotowani fizycznie, mentalnie i co najważniejsze bez kontuzji. W trakcie przygotowań do drużyny doszli nowi, wartościowi piłkarze, którzy są istotnym wzmocnieniem rywalizacji na poszczególnych pozycjach.

Kto doszedł do drużyny? Mowa o Arkadiuszu Koprucki z MKS-u Mława, Jakubie Brychu z Warmii Olsztyn, Mateuszu Jońcy ze Stomilu II Olsztyn oraz Mateuszu Paplińskim.

- Cieszę się z wykonanej pracy i tego, że wszyscy piłkarze pokazali wysoki poziom zaangażowania - mówi Fedoruk. - Widzę też, że chłopcy właściwie „czują” przepracowany okres, a wykonana praca dodaje im pewności siebie. Niewątpliwie drużyna potrzebuje jeszcze trochę czasu na zgranie się i wypracowanie swojego stylu, ale myślę, że czas będzie pracował wyłącznie na korzyść zespołu.

I dodaje: - W lidze przede wszystkim chcemy zaprezentować się dobrze jako zespół, by pokazać kibicom, że na boisku na sukces pracuje cała drużyna i przy pełnym zaangażowaniu wszystkich przyjdą pozytywne tego efekty. W nadchodzącym sezonie chcemy grać zdyscyplinowanie, ale jednocześnie odważnie w każdym spotkaniu będziemy walczyć o zwycięstwo. Jesteśmy przygotowani aby pokazać futbol szybki, twardy i oczywiście skuteczny.

W 1. kolejce forBET IV ligi Granica Kętrzyn zagra na wyjeździe z Pisą Barczewo (2 sierpnia).

rys

źródło: kksgranicaketrzyn.pl

Komentarze

 1. NKE 2020-07-23 18:17:34 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #71525 0:0 zgłoś

  do M zmień lekarza

 2. M 2020-07-23 16:12:32 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71524 0:0 zgłoś

  Kętrzyńskie psy

Dodaj swój komentarz

           
   #  ##  #  # 
   # # # #  # 
   # #  # ###### 
   # ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # #  #