News - Nasi za granicą

Muzyk zadebiutował w Ekstraklasie

2020-07-05 07:22:45 Wojciech Muzyk, Legia Warszawa

Wojciech Muzyk. Fot. legia.com

Wojciech Muzyk zadebiutował w rozgrywkach Ekstraklasy. Wychowanek Czarnych Olecko miał już za sobą debiut w barwach Legii w rozgrywkach Pucharu Polski.

Aleksandar Vuković dał zagrać bramkarzowi od pierwszej minuty w prestiżowym spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań. Wojciech Muzyk nie do końca miło będzie wspominał debiut w Ekstraklasie, bo jego drużyna przegrała 1:2 w Poznaniu.

Muzyk piłkę z siatki dwukrotnie wyjmował w pierwszej połowie. Najpierw dał się zaskoczyć w “piątce” po strzale Kamila Jóźwiaka, a następnie nie miał już żadnych szans przy mocnym i prezydyjnym uderzeniu Jakuba Kamińskiego.

Legia musiała tym samym odłożyć świętowanie tytułu mistrza Polski.